Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ti kozmetikusotok is csinált...

A ti kozmetikusotok is csinált már ilyet? Hogy mondanátok meg finoman, hogy minden egyes alkalommal egyre rosszabb teljesítményt nyújt?

Figyelt kérdés
Nem rég váltottam a kozmetikusomat, most jelenleg egy nálam egy évvel idősebb (22 éves) kozmetikusom van, már volt vagy 4 kozmetikusom, és egyszerűen utálom, hogy váltogatnom kell őket, de mindegyik pocsékul csinálta a szemöldökömet, megtaláltam ezt a szalont, ami számomra a legkiválóbb helyen van, és az elején piszok olcsón, és valami elképesztő tökéletesen dolgoztak. (600 ft-ért csinált nekem a lány olyan szemöldökfestést amire egész életemben vágytam, a világ legboldogabb embere voltam, adtam is hatalmas borravalót neki). Ezután még vagy 3 alkalommal szintén ezt a tökéletességet kaptam, azonban a harmadik alkalommal már 1400 forintot kért, (mindössze ha 3 kis szál szemöldökömet húzta ki csipesszel) de gondoltam ezért kerül ennyibe, következőre már nem volt a legjobb kinézete a szemöldökömnek, és arctisztítást is végzett (amire azt mondta, hogy 5500 ft lesz) a végösszeg mégis 9 ezer lett...mai napon szintén voltam nála, és eljutottam arra a szintre, hogy ez már nem tetszik. Mindig nagyon precízen dolgozik, és profizmus jellemezte őt, most is ugyanolyan vidám és kiegyensúlyozott volt, minden ugyanúgy történt mint eddig, de a végeredmény egyáltalán nem tetszik...nem értem, hogy ezt ő miért csinálja? Tesztel engem, hogy igazából bármilyenre csinálja én ugyanúgy adom neki a borravalót? Hogy tudnám finom megmondani neki, hogy pontosan ugyanúgy csinálja már mint amikor először csinálta? Vagy vajon az első csak teljesen véletlen lett volna? Mert mikor teljesen új vendég voltam, lehetett látni, hogy belead apait anyait, és ahhoz képest elkényelmesedett..ráadásul mikor tisztított aaz arcomat, direkt mondta, hogy nem jó, ha én magamnak csinálnám ezt otthon, mert ha rosszul csinálják, akkor utána kijönnek gennyes pattanások...és 1 nap elteltével kijöttek rajtam pontosan ilyen pattanások, és mióta voltam, sokkal több pattanás jön ki rajtam, még olyan helyen is (homlokomon) ahol eddig nem jöttek...de valaha voltam bármelyik kozmetikusnál és ilyet csinált mindig sokkal jobban kipattogzottam utána. Nem szeretnék megint új kozmetikust keresni, szeretném ha akinél jelenleg vagyok újra tökéletesen dolgozna, csak nem tudom, hogy mondjam ezt neki meg finoman.
2017. nov. 16. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahogy meg kell neki mondanod. Te fizetsz neki és elvárnád hogy olyan munkát végezzen mint pl az elején.

Mond meg neki hogy úgy vetted észre hogy mostanában nem úgy tisztítja az arcod és a szemöldököd sem olyan mint az elején. Főleg a pénz. Én ezek után biztos nem adnék borravalót és ő el is fogadja a munkája meg egyre szarabb. Pofátlan.

2017. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!