Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt tudnátok...

Milyen parfümöt tudnátok ajánlani egy idős hölgynek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából lenne tippem, mégis segítségre lenne szükségem ahhoz, hogy tényleg eldönthessem.

Akiről szó van, egy 75 éves idős hölgy. Nem volt neki sose drága parfümje, magára nem is gondol hanem másokra, szerintem valami szép ajándékot igazán megérdemelne.


Bevallása szerint a virágos illatokat szereti.


Gondolkodtam azon, hogy melyik illene hozzá. A Guerlain Champ-Élysées, Samara, Shalimar, vagy a Givenchy Organza, esetleg Lancôme Poeme, de eszembe jutott Nina Ricci L'air Du Temps.


A Chanelek túl komolyak lennének hozzá, őt inkább romantikusnak mondanám, egy kedves, mosolygós, idős hölgynek, aki szereti a szép és igényes dolgokat.


Esetleg ha van valakinek más ötlete a fentieken kívül, szívesen veszem. :-)



2017. nov. 18. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, olyan illatot szeretnék neki venni, ami elegáns, idősebb, romantikus hölgyhöz illik, mégse úgymond ''nyanyás''.
2017. nov. 18. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Az AVON-ban van egy piros üveges, rózsa illatú parfüm, nagyon kellemes, szerintem az jó lenne, vagy orgonás, csak ne túl tömény legyen, érezhető legyen a kellemes virág illat!:)
2017. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Samsara, Shalimar nem kimondottan virágosak.

Ezek közül én egyértelműen az Organzára szavaznék. Esetleg Amarige, vagy YSL Paris.

2017. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Armani Si-t ajánlom. Amúgy a Fragrantica.com oldalon tudsz illatösszetevők szerint válogatni (notes, search by notes alatt), megadhatod, hogy virágos illat legyen, de ne legyen benne akámi és mutatja a találatokat.
2017. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Sí nem virágos.

Estée Lauder Pleasures vagy Elizabeth Arden 5th Avenue klasszikus könnyebb virágillatok.

2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy a Samsara és a Shalimar nem kifejezetten virágos illatok, mégis gondolkodtam rajta, talán azokat is szeretné, mert régebbi idők klasszikus illatai.

Egy időben én is a gyümölcsös-virágos illatokat kedveltem, aztán megszerettem pár fűszeres darabot. :)


Az a kár, pl. a Champ-Élysées-t egyik parfümériában sem találom, nagyon régen próbáltam, csak rémlik milyen lehetett. Az Organza-t néztem csak meg, nem éreztem teljesen virágosnak azt sem.

2017. nov. 18. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Dior Dolce Vita, bár lehet hogy csak elfogult vagyok mert s nagymamám azt használt
2017. nov. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt nálunk szerintem ezek nem voltak sosem annyira elterjedtek (Samsara, Shalimar). Az Organza keleties-virágos, de ebbe a kategóriába esnek azok a kicsit púderesebb illatok is, amuket sokszor érzek idősebbeken, pl Oscar de la Renta Oscar. A Pleasures viszont csak virágos, és szokott is lenni sok helyen teszter.
2017. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Chloé.. :)
2019. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!