Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki esetleg valami?

Valaki esetleg valami?

Figyelt kérdés

19/f. Rakok képeket hogy jobban meg értsetek.

Kérdés: van valaki hasonló helyzetben vagy ismer valakit aki hasonló? Ki mit tett?

Szóval röviden a lényeg hogy Az arcszőrzetem eleinte “ivesen” kezdett nőni. Tudjatok a fultol egészen a szamig ívben fut. Aztán el kezdett az ív felett nőni. Tehat már lassan mondhatni hogy a szemem alatt. Persze ott nem fog de közel van hozzá. Néztem másoknak az arcát (férfi) és van akinek hasonlóan mint nekem a szem és az “ív” között is nő de nem ilyen erősen illetve nem is ilyen “magasra” nyúlik. Kiváncsi vagyok mert 19 vagyok és kb 2 éve kezdett nőni az arcszőröm úgy hogy azt gondolom még elég “friss” szóval nőni fog még

Előre is köszönöm a válaszokat. Egyenként nincs tervben és nem is lesz elmenni lézeres kezelésre vagy valami hülyeséget venni


A kérdés mégegyszer hogy van-e valakinek ilyen arcazorzete?


2017. nov. 23. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. nov. 23. 16:03
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Linkek a képhez. Az a bizonyos ív amiről beszéltem remelem aki olvasta értette ha nem akkor valószínű vagyis remelem hogy a kép alapján meg érti.

2017. nov. 23. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg boven serdulsz, lesznek meg meglepetesek. :D


Nagyon nem tudsz vele mit csinalni.

Javasolnek neked egy Barber Shop-ot, biztos hallottal mar ilyenrol, utobbi idoben nagyon felkapott lett. De jol vegzik a munkajukat, mar amelyik!!

Menj el, kerd meg oket, hogy a folos szalakat gyantazzak le. Ne borotvaljak!!mert meg erosebben fog vissza noni.

2017. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs “fölös” ugyanis ha el is megyek most egyszer előbb utóbb majd úgyis rendszeresen kell rendben tartani. Szóval majd akkor megyek amikor zavar. Inkább azért kérdeztem mert tegyük fel ha valakinek sokkal erősebb mint az enyém de hasonló területen is nő akkor az ismerősök hogyan viszonyultak hozza mivel gondolom észrevehető.
2017. nov. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!