Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsam át csajosabbá?

Hogyan alakítsam át csajosabbá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már nagyon untam a válltáskát és mamám vett nekem egy fekete hátizsákot ami baromi fiús... Full fekete és baromi nagy..a háta ilyen recés és nagy..én nem voltam ott amikor vette és nagyon nem tetszik:(( segítsetek!! Mivel alakítsam át? Valami dolog amit rátehetek vagy ilyesmi? (Lehetőleg itthon tudjam megcsinálniert nem tudok bemenni a városba mert sínben van a lábam.. Nagyon fontos lenne mert péntek van és hétfőn suli.

2017. nov. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Lehet kapni varrós üzletekben ilyen felvasalható ruhamatricát. Veszel párat és kész. Vagy kitűzőt, szalagot fonsz valahova. Légy kreatív.
2017. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt. Vannak ilyen rózsás, szíves felvarrók amik most nagyon divatosak
2017. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii:) a szallag eszembe sem jutott
2017. nov. 24. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!