Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elveszett a rendelésem Notino-...

Elveszett a rendelésem Notino-n. Megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt rendeltem tőlük nagyobb összegben. A pénzt a kártyámról levonták, egy visszajelzést kaptam, hogy felvették a rendelést, de ezt automatikusan még aznap este.

Viszont nem kaptam meg sem ma sem tegnap a mailt arról, hogy összeállították és kiküldik, holott ma már itt kéne lennie.

A honlapjukon meg az van, hogy gyosítottan veszik fel a rendeléseket, ma leadod, holnap már itt is van. Eddig mindig holnaputánra jött.


Ez szép meg jó, de az enyém hol van?

Számít, hogy 22.00 után adtam le? (reggel szoktam, de így értem rá)


Elveszhet egyáltalán? Akkor legalább a pénzemből látok valamit, ha a csomagból már nem, vagy ennyi volt?


Évek óta rendelek náluk, sose veszett el még semmim :(


2017. nov. 29. 07:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Hívd fel őket, vagy írj, ha aggódsz (készítsd be a rendelésszámod), de most a karácsonyi rush-ban valószínű ők is megvannak csúszva.
2017. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszett el, hiszen kaptál visszajelzést.

Ha 22:00 után rendelted, azt aznap már nem tudták feldolgozni. Tegnap dolgoztál fel. Valószínűleg ma fel is adják.

Egyébként meg a visszaigazoló mail-ben lévő elérhetőségeken érdeklődhetsz.

2017. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!