Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sorrendbe kell használn...

Milyen sorrendbe kell használni a termékeket? Valaki sorrendbe teszi a lenti termékeket?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van és sok hajápoló szérumot szereztem be de nem igazán tudom hogy meiket milyen sorrendben használjam hogy megfelelő legyen. Segitenétek? Hajpakolás után lemosom a hajam aztán nem tudom hogy meik terméket használjam elöbb a hajkrémet, az olajat, van még egy göndöritő hajkrémem, egy hajvégáplolóm.

2017. dec. 5. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezeket ne használd egyszerre,mert felesleges. Egészséges hajat elég 5naponta megmosni samponnal. Csak akkor érdemes használnod ezeket, ha úgy érzed szüksége van erre a hajadnak. Amúgy meg tele vannak méreganyaggal és csak elnehezítik a végét. Ha meg töredezett a hajvéged, azzal már nem lehet semmit se csinálni, lekell vágni.
2017. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!