Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek koszorúslány...

Honnan rendeljek koszorúslány ruhát?

Figyelt kérdés

Március 17-én lesz a tesóm esküvője és az unokahugommal és egy másik vele egyidős kislánnyal fogom vinni a jegygyűrűket, ezért be kell szereznem egy koszorúslány vagy földigérő elegáns, báli ruhát.

Már egy ideje nézegetjük a ruhákat, de itthon 10 000 ft alatt nem nagyon találunk olyat, ami tényleg szép is.

A kérdésem az lenne, hogy van-e tapasztalatotok ilyen rendelés terén Wishről, Ebayről vagy Aliexpersszről? Ha igen mennyi idő volt mire megjött? Passzoltak rátok a ruhák? Olyan volt mint a képeken? Az anyaga nem volt silány, gagyi?

Mindenre kiváncsi vagyok és előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 12. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm egyszer rendelt a wish-ről egy ruhát. A kép alapján egy gyönyörű földig érő kék csipke ruhát vártunk. Helyette kb egy függönyt kapott😂

Nagyon nagyon gáz, semennyire sem hasonlít a képen szereplő ruhára.

2017. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben lattam nagyon szep ruhakat:)
2017. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eBayről rendeltem a menyasszonyi ruhám, Grace Karin márkájú, Európából szállították, talán 12-14e volt. Nem emlékszem, de szerintem max 1-2 hét alatt itt volt.

Meg vagyok vele elégedve, állítani sem kellett mivel fűzős hátul, nem fűzősöket már 10e alatt kapsz.

Az anyaga jó, ennyi árért nem vártam semmi jobbat. :D

2017. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor wishel nem kísérletezek inkább 🙄😁
2017. dec. 12. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
wishen ugyanaz van kb. mint ebayen, aliexpressen.. nem ez számít, rendelj megbízható eladótól ha lehet olyan ruhát, amiről valós, nem csak katalógusképek vannak és a vám miatt eun belülről szállítanak.
2017. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sm's girl ***** válasza:
100%

Szia! Én azt javasolnám neked inkább, hogy menj be egy Hádába például, gyönyörű, márkás ruhákat lehet találni nagyon jó áron és ha szemfüles vagy olyan is van amin még a címke is rajta van ergo használatlan. Esetleg most a karácsonyi leárazások idején H&M-be, többi ilyen nagyobb üzletbe. Sőt még az igényesebb kínaikban is lehet szép ruhákat találni!

Hova valósi vagy? Úgy talán jobban tudok segíteni!

2017. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Immmmmmmmmádom a Hádát!!!! A cuccaim nagy része onnan van, csak eddig olyat amit eddig nézegettünk a neten 10 000- 20 000 között, olyasmit még nem találtam ott. Amúgy budapesten lakom, nyugatinál :)
2017. dec. 13. 21:05
 8/8 sm's girl ***** válasza:
100%
Hát akkor pedig csak annyit tudok mondani hogy ne ragaszkodj ahhoz amit kineztel lehet találsz valami teljesen mást ami mégis ugyanolyan szép.
2017. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!