Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van, aki otthon készít magának...

Van, aki otthon készít magának géles/géllakkos körmöket?

Figyelt kérdés

Szeretnék januárban vásárolni Crystal Nails-es dolgokat az otthoni géllakk készítéséhez, mert úgy gondolom, nem éri meg eljárnom manikűröshöz egyszerű színű köröm elkészítéséért. Persze a körmöst nem kérdezhetem meg a lépésekről, ezért írok ide. Aki crystal nails-el dolgozik, leírnátok, h egy otthon készített körömhöz milyen fajta anyagok szükségesek? A termék nevét és légyszi, mert ez alapján szeretnék majd vásárolni :)


Köszi a segítséget!


2017. dec. 14. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Először kicsit felmattítod a körmöd finom, kocka alakú szivacs reszelővel. Csak picit, hogy ne vékonyodjon el! Aztán visszatolod a körömágyat. Formára reszeled.

Jön a primer:


[link]


Ez vizet von el, zsírtalanít, és fertőtlenítő.


Erre jöhet az alap:

[link]

Ez a hivatalos verzió. :) Én inkább építő zselét kenek fel vékonyan.

[link]

Lámpában kötteted, a használati utasítás szerint. (2-3 perc)

Építő zselével nekem mindig tartósabb, vastagabb is, viszont nem lehet leoldani.

A széleket is szépen zárd le, hogy ne pattogjon!

Erre jöhet a szín, egy vagy két rétegben. Minden réteget köttetni kell lámpában, széleket is lezárni!

Erre jöhet megint a 2in1, szuper fénye van. Szélekre is! Lámpába be.

Ez után lehet fixálni acetonmentes körömlakk lemosóval. Utána körömágy ápoló olaj.


Ha akarsz matricát feltenni, azt a legvégén, és átlátszó körömlakkot kenj rá.

Köveket a színes utolsó rétegbe tedd, köttetés után. (Ragad!) Erre két rétegben kell a 2in1.

Körömnyomda: a fixálás után visszamattítod, mehet a nyomda, és egy réteg 2in1, lámpa, fixálás.

2017. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Mindig tiszta körömre dolgozz!

Először megtisztítod a körmeidet, az is jó, ha körömlakklemosóval áttörlöd őket, akkor is, ha nincs rajtuk lakk.

Utána bőrfeltoló kaparóval hátra tologatod a bőrt, majd a felesleget bőrvágó ollóval levágod.

[link]

[link]

Ezután bufferral megmattítod (megreszeled) a köröm felületét, majd egy reszelővel formára reszeled.

[link]

[link]

Ezután nail prep-et viszel fel a körmeidre (elhagyható, de nem árt ha használod a tartósság érdekében)

[link]

Ha ez megszáradt, akkor primert viszel fel, vékonyan, óvatosan, hogy ne follyon be a sáncokba.

[link]

Ha teljesen megszáradt, akkor felviheted az átlátszó alapot, a köröm éleit gondosan lezárva. UV lámpában 1 percig kötteted, majd jöhet a szín 2 rétegben, rétegenként 1-1 percig köttetve, (ha valami díszítést szeretnél, akkor azt ennél a fázisnál, miután a második réteg szín is megkötött, lehet bele rakni) utána jöhet az átlátszó fedőréteg, ezt 2 percig kötteted lámpában. Én fixálásmentes fedőt használok, jobban szeretem. (Alapnak is ezt használom)

[link]

Ezután körömágy olajjal körbe kened a bőrt és kész is vagy.

Nagyon fontos az eszközök megfelelő fertőtlenítése is!

Én Crystal Nails anyagokkal és eszközökkel dolgozom, vendégeim is elégedettek velük és nekem is ezek váltak be leginkább.

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok privátban is.

Körmösként dolgozom.

2017. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a crystal nails termekeinel lehet jobb minoseget is talalni a piacon olcsobb arketegoriaban.

A nail prep-t es primer-t teljesen mindegy, hogy hol szerzed be, ezek minosege nagyjabol mindenhol egyforma lesz.


Az alaplakknak van nagyon nagy jelentősége géllakknal, mert ettol fugg a géllakk tartossaga, itt erdemesebb egy dragabb termekbe beruhazni.


Innentol kezdve neked kell kitapasztalnod, hogy melyik marka gellakkjaval szeretsz dolgozni, nekem a crystal nails gellakkjai túl hígak, nem fednek jol, legalabb 3 retegben kell felvinni, persze, lehet, hogy nem minden színre igaz ez.

Amit en hasznalok, az a 2M beauty, diamond nails.

A fedolakknal en fixalasmentes lakkot javasolnek.

2017. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült elkészíteni magadnak, kérdező?Én is ezen gondolkodom, mint te...
2018. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso! 3-as vagyok, en otthon gellakozok magamnak fél éve kb., nem egy nagy ordongosseg, akinek van egy kis kezugyessege meg tudja maganak is csinalni, erdemes videokat nezegetni elotte a youtube-on es olvasgatni az anyagokrol, a netrol gyakorlatilag mindent meg lehet tanulni.
2018. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koszi.En a wish rol rendelgettem a kellekeket,meg nem erkeztek meg.Remelem sikerul.
2018. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azota magamnak keszitem a kormeimet, es pofon egyszeru :) persze tobbet elbabralok vele mint a kormos, de anyagilag sokkal jobban kijovok :) szoval megeri belefeketetni
2018. febr. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!