Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök formázás?

Szemöldök formázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször is voltam kozmetikusnál,de csak a pattanásaim miatt,most hétvégén is amiatt megyek.Anya szerint normális formája van a szemöldökömnek,de én szeretném kicsit alakítatni..

1. Mennyire lenne gáz,ha megkérdezném a kozmetikustól,hogy kell-e szerinte?

2. Olvastam,hogy van gyantázás is(én eredetileg csipszesszel szerettem volna),melyik a jobb?

3.Illetve lehet festés nélkül kérni? Vallásos suliba járok és a sminkelést nem nézik jó szemmel..

4.Vagy az úgy gáz?(Kinézetre is és kérésre is)

Köszönöm szépen



2017. dec. 14. 22:52
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha kozmetikushoz mesz nyugodtan kerdezhetsz tole barmit , o megfogja mondani neked hogy mi all jol .

Csipesszel szedni azert jobb mert sokkal precizebb , a gyanta viszont gyors .

Az en kozmetikusom legyantazza majd csipesszel igazit rajta .

Festes nelkul is kerheted, a kozmetikus azt csinalja amit kersz tole.

Egyaltalan nem gaz . :)

2017. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. dec. 14. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
En csak kozmetikussal szedetem eloszor 7.es voltam mikor mentem hozza szedetni. Csipesszel szedi mert az preciz es ha ertelmes a kozmetikusod a formajat meg mindenet megtartja mint az enyem csak vekonyitja. Festeni nem szokta sosem, azt mindig kulon kell kerni ha szeretned. Es amugy nem gaz en is mindig ha megyek bajusz gyantara nagyon gyorsan meg csinalja. Osszesen az egesz 15 perc es 600 ft barati alapon.
2017. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkepp csipesszel, a sok gyantazastol oregebb korodra logni fog a borod!
2017. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!