Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fel rakjam a dresszre a...

Fel rakjam a dresszre a swarowskikat? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szinkronúsztam. Volt egy solom, de sajnos az a verseny amire nagyon készültem nem jött össze egyéb okok miatt, az edző felkapta a vizet, veszekedések sora jött és ott hagytam.

Most itt vagyok egy kb 3x használt dresszel, 30.000 forintom van benne (anyag, varrónő, 400 db swarowski + hozzá megint egy 10esért a páka). A kontydíszemet még verseny előtt megcsináltam, a dresszre már nem volt idő sajnos. És mostanában egyre többször gondoltam rá, hogyan nézne ki teljes egészébe. Igen tudom elég lényegtelen kérdés, de engem mégis foglalkoztat, hiszen az életem felét ennek a sportnak rendeltem alá és ha a sportra gondolok nagyon jó érzések töltenek el, de az “ex csapatomtól” és minden ahhoz kapcsolódó dologtól viszont hányni tudnék. Ti befejeznétek még így egy év után is a dresszet?


2017. dec. 16. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a dressz a szinkronúszással eltöltött éveid szép emléke lesz később. Az abbahagyást megelőző közjáték csak egy röpke epizód. Nem erre fogsz emlékezni, hanem a szépre, a versenyekre, az eredményeidre. Én befejezném a dresszt.

Nem lehet, hogy más egyesületben, más edzővel folytatni fogod még? Akkor még inkább befejezném.

2017. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, utána esetleg ha nincs rá szükséged el tudod adni
2017. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eladni biztis nem szeretném, nagyon szép lett, igaz nem én terveztem, hanem neten találtam a tervet, de az elsőre szerelem volt. illetve minden dresszem el van rakva, meg az első sima edzéseken hordott adidas dresszem is, ami már hordhatatlanul kopott... De végülis itt az edző már csak hab a tortán volt. És én át is mentem volna más egyesületbe, de az egész megyében 2 müködik és mindkettőnél ez az edző meg a hozzá nem értő, képzetlen humbumbusz társasága van. Azóta balettozni járok, találtam egy nagyon jó orosz tanárt, ezt most nagyon szeretem, ez egy régi vágy bolt, de amint lesz lehetőségem a szinkront biztos újra fogom kezdeni. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 16. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni képet hogy,hogy néz ki nekem is hasonló ötletem lenne a sajat dresszemre.
2018. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, a dresszemet nem szeretném elküldeni, hiába netről van az ötlet, egy rg dressz volt az alap, de most, hogy újra ránéztem a kettőre nem hasonlót nagyon jelentősen (nagyban az én ízlésem) köszön vissza a dresszről és szeretném is megtartani, hogy máson egy ilyen/ hasonlóbb ne köszönjön viasza
2018. jan. 11. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!