Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben körmös dolgok?

Ázsia Centerben körmös dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az Ázsiában -gel lakkot meg porcelánt és társait érdemes venni? Mennyire jók? Tudom van egy cn bolt onnan van a lámpám meg egy két zselem. De csak itthon csinálom gsakorlásnak meg max pár barátnőnek. És nem szeretnek meg nagyobb összegeket kiadni.


Szóval mit és hol érdemes venni? Kinek mi vált be?

Előre is köszi. :)



2017. dec. 17. 16:27
 1/3 Gittu$h ***** válasza:

Szia

Tapasztalatom nincs velük, és körmös se vagyok , de énis szoktam jtthon magamnak körmöt csinálni.

Én azért nem ajánlom azokat a termékeket mert eléggé olcsok és eléggé tönkreteheted velük a körmeidet és valószínű nem is lesz olyan tartós.

Én a Moonbasanails oldalról szoktam rendelni ez kicsivel olcsobb mint a CN. Nekem megfelelő. De mielött neki fogsz mivel nem vagy körmös nagyon sokat olvass utána és érdeklődj mert könnyen kárt tehetsz a körmeidben. Üzibe nyugottan írhatsz ha valami kérdésed van.

2017. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én aliexpressről rendelem a géllakkokat. Rosalind és a Venalisa nagyon jó...sokszor verik a CN-t..amúgy MO-on is kaphatóak csak drágábban. (Most alin 250-500ft/db)

Az építő zseléim is alisak Saviland márkájúak és nagyon jók de ajánlom még a Canni-t.

2018. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. jan. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!