Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt mar a sznobshop...

Valaki rendelt mar a sznobshopbol?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy Bape pulcsit onnan, persze tudom hogy nem eredeti es azt írtak mondjuk olyan 4nap utan hogy 15000lenne postával eggyutt es folyamatosan kerdezgetem az anyagarol de csak annyit ir hogy pamut de tenyleg mindig csak ennyit es nagyon nehezen válaszolnak olyan naponta egy olyan választ adnak nekem amiről nem is kérdeztem es kitér a témából

en mar egyszer rendeltem pulcsit máshonnan es nagyon gagyi anyaga volt mondjuk nem 15000ft os pulcsi volt na mindegy

Csak attól felek hogy eleg rossz anyaga lesz es hogy aki rendelt mar onnan pulcsit neki mi volt a véleménye?



2017. dec. 20. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Eleve nem rendelnék kmau pulcsit 15 ezerért. Meg ha válaszra sem méltatnak akkor meg főleg.
2017. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom,az ilyeneknek mindig gagyi anyaga van,15k-ból inkább vegyél valami eredeti felsőt
2017. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem tudod hogy kb három-négyszeres áron árulja azt amit kínából berendel. ne legyél hülye
2017. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze en is gondoltam hogy hülyeség lenne rendelni de azert reménykedtem hátha van valakinek valami tapasztalata az anyagával kapcsolatban

De a vicces az az egészben hogy kérdeztem tole hogy olyan pamut mint mondjuk egy adidas pulcsi? Erre a válasz h egy adidas minőség az árban is megmutatkozna 😂 Aztán irtam neki hogy egy adidas pulcsi is ennyibe kerül de meg mindig nem kaptam választ a kérdésemre szoval hanyagolom az egészet inkabb😀

2017. dec. 20. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fos az az egész oldal még annyit se bírnak kiírni,hogy fake termékeket árulnak. Ja és abból a pénzből màr normális ruhákat is vehetsz és akkor nem kell fakeban flexelni...
2017. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15k-ból már inkább vennék egy adidas/nike pulcsit, és nem egy gagyi utánzatot.
2018. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!