Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen pénztárcát...

Hol lehet ilyen pénztárcát kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

[link]

Valami ilyesmire gondoltam, ami bőr, és valami ízlésesebb minta van rajta. A Westendben néztem az Al Barakában (ilyen kis standjuk van), de ott ilyen mintájú csak kártyatartóban volt, a másik fajta minta pedig nem tetszett.


2010. jún. 2. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem rendeled meg innen?
2010. jún. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert jobban szeretem kézbe venni azt, amit megveszek. Megnézni, hogy melyik "zsebe" mekkora, stb.
2010. jún. 3. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mennyi bajod van...
2010. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tudtok értelmes választ adni, minek fárasztjátok magatokat azzal, hogy feleslegesen írtok???

Kérdeztem (helyesírási hiba nélkül, normális stílusban), ráadásul nem hülyeséget, és választ is várnék rá. Elvégre ez az oldal lényege, nemde?

2010. jún. 6. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért kell ilyen nagy ügyet csinálni egy pénztárcából?

Bemész egy üzletbe, van ott ezer féle... Válassz magadnak olyat, ami tetszik. Még ez sem tetszik amit belinkeltél...

előző.

2010. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert kinéztem magamnak, és tetszik.. Te még sosem voltál úgy, hogy megtetszett valami (pl egy pár szép cipő), és utána csak olyan kellett?

Egyébként még mindig nem kaptam értelmes választ.....

2010. jún. 6. 15:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a te véleményed a mérvadó...
2010. jún. 6. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
kit érdekelsz? :D engem ugyan nem :D
2010. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!