Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legszebb ezek közül a...

Ki a legszebb ezek közül a Riverdale szereplők közül?

Figyelt kérdés

Lili Reinhart, Camila Mendes vagy Madelaine Petsch??

Nektek (szépségre) ki tetszik a legjobban? És miért pont ő? Mi tetszik benne?



2017. dec. 21. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Madelaine. Természetes szépség, és bár a sorozatban folyton egy tonna smink van rajta, anélkül is gyönyörű. Nagyon különleges a vörös haja is.


Lili szerintem átlagos, az a fajta, akire nem mondanám soha, hogy nem szép, viszont teljesen bele tudna olvadni a tömegbe.


Camila különleges, viszont nekem a szemöldöke nem tetszik, valahogy nagyon furcsa, és rossz értelemben nem tudom levenni róla a szemem.


Szóval full magánvélemény, hogy szerintem mindhárom szép, de igazándiból csak Madelaine tartom igazán szépnek.

2017. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ő tetszik a legjobban! :)
2017. dec. 22. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Madelaine. Lány létemre oda meg vissza vagyok érte, hogy mennyire gyönyörű. 😍 Imádom a haját, az alakját, a száját, a szemeit, gyönyörű az arca, szexi a kisugárzása. Ha leszbi lennék tuti szerelmes lennék belé. 😀
2017. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uristeen!! Mintha csak én írtam volna az utolsó választ! :D

Én is odavagyok érte! Több mint odavagyok érte. Ő annyira gyönyörű, hogy a szépségét nem lehet szavakban leírni. Ő az én hercegnőm!!😍 Nincs gyönyörűbb nála! Ő tökéletes!

Egy kicsit sem vagyok leszbi de imádom őt és,hogy ilyen gyönyörű! A hajáról meg ne is beszéljünk! Kell nekem a haja!!😍😍😍

2017. dec. 31. 13:58
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem Lili. Nekem o tetszik a legjobban.:D
2018. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mind a hárman gyönyörűek. Nem tudnám egyiket se kiemelni. ^^
2018. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!