Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Lányként kérdezem,...

Lányok! Lányként kérdezem, nektek hogy tetszik a modell lányok alakja? Irigykedtek rájuk?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom őket komolyan venni, olyanok, mint mondjuk egy Barbie baba, nem élethűek. Közömbös vagyok, nem irigykedem rájuk.
2017. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik modellre gondolsz.😊 A nagyon vèkony férfias arcvonásokkal rendelkezők nem tetszenek,de a "formásabbak" mint fènykorában Tyra Banks női szemmel is szép nő.
2017. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Szépek, de nem irigykedem rájuk, mert az én alakom is jó attól függetlenül, hogy nem olyan, mint az övék.
2017. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem mindig is a homokóra volt az ideál, nem a vékonyság. Szerencsére nekem is homokóra alakom van.
2017. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Igazából semleges. Nincs miért irigykednem rájuk, az alakom nekem is sovány, centikben kb. modellméret csak alacsony vagyok. Néha eszembe jut hogy praktikus lehet magasnak lenni de nem a modellek apropóján csak jó lenne ha nem kellene székre állnom ha le akarom venni a felső polcról a befőttesüveget.
2017. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En a Victoria’s secret modellekre kicsit irigy vagyok. :)

[link]

Az alkatom nekem is ilyen, inkabb a feszesseguk tetszik, es az, enyhen izmosak. Tudom, hogy ok se igy szulettek, es en is elerhetnem ezt az alakot, de annyira lusta vagyok es imadom az edessegeket. :(

2017. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Max,hogy magasak.

Én elég sportos vagyok,és emiatt izmosabb is. Magamnak tetszem a baratimnak sem volt bajuk velem. Nem szeretnék soványabb lenni.

2017. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg fogtok kövezni, de nekem igen, tetszik az alakjuk, és bánom, hogy sosem lehetek olyan vékony.

Próbáltam lefogyni szép vékonyra koplalással, és persze tornával. Le is sikerült, és akkor sem voltam olyan szép vékony, mint a modellek. A minimum 49 kg volt a 167 cm-es testmagasságomhoz. Minden csontom kiállt, meg ha nem volt párnázott a szék, leülni is fájt, mert a medencecsontom nyomta a bőröm. Mivel körte alkat vagyok, a melleim is eltűntek (amik amúgy is kicsik). A combomon is alig volt zsír, de olyan 57 cm volt a minimum körméret, amit el tudtam érni. Volt a combjaim között egy kis rés, de igazi thigh gap-em soha sem volt (mindig is összeértek). A közérzetem is rettenetes volt. Folyton rossz kedvű voltam, és nehezemre esett folyamatosan ébren lenni a tanórákon.

Most átlagos alkatom van. Így se vagyok szép, de legalább nem vagyok olyan, mint a mosott kula.

2017. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A körte alak legjobb. Ne fogyozz meg hasonlók,legyél önmagqd probáldmeg szeretni magad és boldog leszel.
2017. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!