Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem használok dezodort?

Gáz, ha nem használok dezodort?

Figyelt kérdés

A sprében levő hajtógázt nem bírom, a stiftek megfogják a ruhát és előbb vagy utóbb mindtől nagyon büdös vagyok. Ráadásul rémhírek kerigenek a bőrön át felszívódó anyagokról. Pár éve nem használok semmit és nem érzem büdösnek magam, de ma azt álmodtam, hogy más emberek büdösnek éreznek, csak nem mernek szólni.


Mit gondoltok erről?


Mit használhatnék?


30 éves nő javarészt ülő életmóddal


2018. jan. 2. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Magadtól nem vagy büdös de a dezodortól igen? Ilyet még nem hallottam, csak fordítva. Én használok dezodort is meg parfümöt is iskolás korom óta, nálam ez olyan mint a fogmosás meg a fürdés, alap.
2018. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Valószínű, hogy büdös vagy, csak te nem érzed. Nekem a kolléganőm volt biomániás, és bio dezodorokat használt állítólag. Mellettem ült három méterre, és bizony izzadság szaga volt némi ibolya illattal vegyítve, továbbá állandóan át volt nedvesedve a hónalja.

Ha emberek között dolgozol, akkor kérdezd meg őket őszintén, éreznek-e rajtad valamit.

2018. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Biztos, hogy van szagod.

Az ember mindig izzad, akármit is csinál, alvás közben is. És az izzadságnak bizony szaga van, kinek erősebb kinek gyengébb.

Ma már léteznek alumentes dezodorok. Ajánlom neked a Lactovit orginal stiftjét. Minden télen azt használom, nem fogja be a ruhát, és nagyon jó tisztaság illata van. Egy hátránya van, hogy meg kell várni amíg megszárad, utána lehet felöltözni. De ez max 1-2 perc. :)


[link]


Mindenképp használj valamit, mert attól még, hogy te nem érzed, más érezheti a szagodat.

2018. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 2. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Nivea volt itthon... Pár óra múlva savanyú büdös vagyok.
2018. jan. 2. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nelkule milyen lehetsz?

Haszalj rexonat,en azt hasznlok,es nem izzadok tole

2018. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy büdös vagyok, de én mindig úgy éreztem, ezekkel vagyok az és nélkülük nem :D


Melyik Rexonát használod?

2018. jan. 2. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Rexona- sexy bouqet

De van aluminium mentesuk is

2018. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha el bírod viselni, hogy nedves vagy, csak akkor használj alumíniummenteset. Mert én egy nyarat végigcsináltam így, talán büdös nem voltam (nem szóltak miatta) de irgalmatlanul csorgott rajtam a lé. Ezt én nem bírtam elviselni, úgyhogy letettem az alumentes dezodorokról.
2018. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy budos vagy. Én össze vissza használok, mikor nem észre se veszik. Egyik csaladtagom se, barátom se. Mindig azt mondja jó illatom van. Szerintem ez típus függő is. Van aki alapból budos.
2023. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!