Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Krémmániás nyereményjátékkal...

Krémmániás nyereményjátékkal jártatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Krémmánián jelentkeztem tesztelőnek egy termékre, és ki is sorsoltak, visszaküldtem az adataimat stb. Vártam a terméket, de egy hónap múltán sem érkezett meg. Írtam a Krémmániának, hogy mi a helyzet vele. Azt felelték, hogy valami fennakadás van a rendszerükben, de várjak továbbra is türelemmel. A tegnapi napon ismét írtam nekik, mivel azóta sem érkezett meg sajnos a tesztelésre szánt termék (július vége óta). Azt válaszolták, hogy már elég régen volt, de megkérdezhetik a céget... Ti ezt értitek? Egyébként L'oreal Botanicals sampon lett volna a termék. Van itt valaki, aki esetleg szintén nyert és megkapta a terméket? Ti jártatok már így?



2018. jan. 2. 13:22
 1/3 Metionin ***** válasza:
Én nemrég nyertem a Biola arcápoló olajat, amikor visszaküldtem a válasz e-mailt, pár nap múlva jött is. De a dobozon a gyártó címe volt, szóval a gyártó/forgalmazó küldi nem a krémmánia. Ők buherálták el valószínűleg.
2018. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is volt ,hogy nyertem a krémmániáról, és a futárcég egy hónap alatt küldte ki a terméket, ráadásul el is volt címezve. Szerintem kérdezzék meg a céget, újra. Nagyon gáz.
2018. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ohh értem. Köszönöm a válaszokat!

Azért örülök, hogy nem rajtuk múlt, hogy eljusson hozzám. A cég részéről viszont tényleg gáz...

2018. jan. 3. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!