Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet az ilyen körmökkel...

Laylah kérdése:

Lehet az ilyen körmökkel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Nyilván nem műkörömre gondoltam, az esélytelen :) de szerintetek lenne bármi, ami jól állna ezeken? Genetikailag ilyenek, nem tudok mit csinálni velük...


[link]



2018. jan. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Növeszd meg hosszabbra, pláne a hüvelykujjon. És próbáld egyforma ívesre vágni őket és rendesen manikűrözz.

[link]

Valami ilyesmire gondoltam, ez természetes körömből is tartósan megmarad.

2018. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne nyúlj hozzá 2 hétig, utána manikűrös!

Amúgy mi baja a hüvejkujjadnak?

2018. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon megnöveszteni nem tudom, housekeeper vagyok, nem engedi a szabályzat és nem is praktikus.

Második: semmi, ezt örököltem. :/

2018. jan. 2. 19:24
 4/5 Metionin ***** válasza:

Nekem ilyen kis rövid kockák vannak, apámtól örököltem. nagyjából fél centi fehér részt kell rájuk növesztenem hogy akkora legyen mint másnak levágva. Az ujjaim végéig növesztem aztán nem átlátszó lakkokkal kifestem.

Ha megnőne neked is az ujjbegyedig, arra tudsz tenni egy szolid géllakkot és az tart is meg nem is tűnik fel, olyan mintha normál köröm lenne levágva.

2018. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) kipróbálom majd, egy átlátszó lakk csak nem tűnik fel melóban sem. :)
2018. jan. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!