Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amerikában a "rockos" énekes,...

Amerikában a "rockos" énekes, főleg a férfiak, hogyan maradnak ilyen "kölyökképűek" 40 felett is?

Figyelt kérdés

Nőként is kíváncsi lennék rá.


Volt egy banda, amit tizenévesen szerettem.Az énekesük akkor volt 30 körül, de mintha azóta semmit sem változott volna.

Amikor 30 volt, akkor úgy nézett ki kb, mint egy 18 éves.


De a helyzet most sem változott sokat, pedig már 40 elmúlt:

[link]

[link]

[link]



De egy másik, Jared Leto is elég sokáig nem akart öregedni.

Ezeken a képeken már elmúlt 40:

[link]

[link]


2018. jan. 2. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Genetika, nem csak Amerikában létezik ilyen, én is ismerek olyat aki lassan 50 de 30nak néz ki
2018. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
PLasztikai sebészet
2018. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férjem is ilyen.
2018. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez gondolom, valami rockzenész sajátosság lehet :D


A férjem se nagyon változott 18 éves kora óta, ameddig nem növesztett szakállat, hogy vegyék már komolyan, 30 évesen is 20-nak nézték :D

Most jobb a helyzet, már elhiszik a 25-öt is :D


Viccet félretéve, sima genetika.

Nyilván van az átlag emberek között is, csak őket nem figyeled meg úgy/nem érdekelnek.

2018. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dave Navarro meg már 50 éves, szerintem ez a legdurvább.

A negyvenes pasik még sokszor jól tartják magukat. Akit először linkeltél, neki mi a neve?

2018. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#


Gerard Way

2018. jan. 2. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az arcuk a megélhetésük. Jó minőségű kaja, haj beültetés, edzésterv, plasztikai sebész, kozmetikus, addiktológus, fodrász, stb.


Meg van egy egész stáb ami legyomlálja a netről az ilyen képeket


[link]

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajjjj Gerard Way!! :D meg Jared... nem tudom a választ a kérdésre, bocsi, de most, hogy láttam őket, főleg Gee-t, jobb a napom :DDDD
2018. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Genetika. Billie Joe Amrstrong is 45 éves és egy húszast letagadhat, pár évvel korábbi klipekben meg tisztára olyan, mint egy tinédzser. Az egész jó gének kérdése, érdekes véletlen, hogy ebben a szakmában tömörültek össze :D


#7: Biztos vagy te ebben? Szerintem műfajt tévesztettél... a rockzenészeknél a tehetség viszi a prímet, az adja a megélhetésüket. Ha a cuki pofijukért foglalkoztatnák őket, Keith Richards és Alice Cooper már rég ki lettek volna söpörve az iparból...

2018. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
GERARD!!! Egyébként nem tom biztos szerencsés vagy szimplán genetika
2018. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!