Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A géllakk készítése előtt...

A géllakk készítése előtt csak kimondottan az erre kifejlesztett fertőtlenítőt lehet használni, vagy esetleg a gyógyszertárban vásárolt is megfelelő?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem komplett szettet, viszont elgondolkodtam, h vajon a normál fertőtlenítő is jó-e erre a célra.


Köszi a válaszokat :)


2018. jan. 5. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Más fertőtlenítő is jó.

Mint ahogy más oldószer is. Már ha oldószeres és nem lereszelni kell. Nekem olyan van, ami oldószerrel lejön. Egyszer elfogyott és pont nem is lehetett kapni. Megnéztem mi van ráírva. Aceton :) Szóval vettem acetonos körömlakklemosót, kétszer akkora volt a kiszerelése és fele annyiba került, mint a szetthez tartozó "oldószer", és ugyanolyan jó, mivel ugyanaz, illatosított aceton.

2018. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!!! Akkor tudom, h miket nem muszáj legközelebb drágáért megvennem. Fogadok, h a műkörmösök is az üveget "olcsóbb" fertőtlenítővel dolgoznak, nem az adott márkával. :)
2018. jan. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!