Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "alternatív" hajviselet...

Milyen "alternatív" hajviseletek vannak manapság?

Figyelt kérdés

Elegem van már az oldalt átmenetes, fennt nagyobb hajból. Minden második fiúnak ilyen haja van. Szerintetek van egyéb hajviselet ami manapság divatos? Rövid raszta tincseken gondolkoztam, de arról meg a bekövesedett magyar társadalom azt vonja le, hogy igénytelen...

15/f



2018. jan. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, örülök, hogy valaki ma is megunta már rajtam kívül. Szerintem ha kicsit hagyod megnőni,kb 3cmre az egészet, üdítő látvány lenne a 'mostkeltemfel' laza haj a sok beállított focista és ecset között. De ha neked a rövid raszta tetszik - csináltass olyat! Az biztos, hogy alternatív! c:
2018. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a raszta nagyon is távol áll az igénytelenségtől. Szerintem különleges megjelenést kölcsönöz. :)
2018. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felemelő, hogy egy lány ilyet mond!

Egyébként igen, negyven emberből harmincnak ilyen haja van...

2018. jan. 6. 08:12
 4/4 anonim válasza:
Azt is csinalhatod, hogy meg novezted egy kicsit es konyba fogod ossze
2018. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!