Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya ez a...

Szerintetek csúnya ez a tipusu mell?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ilyen a mellbimbo udvarom, csak kisebb a mellem, B kosaras. Gyulolom, nagyon felek hogy a fiuknak nem tetszik. Eddig 2 sraccal voltam, egyikuk se mondott ra semmi rosszat, de megis folyamatosan bennem van a gorcs es nem tudom lekuzdeni.


2018. jan. 7. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése. Van aki szerint az, másoknak inkább izgalmas.



(volt ilyen párom, és nekem tetszett, szerintem is különlegesen nézett ki, és izgató volt)

2018. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%
nem csunya. minden mell olyan amilyennel szuletett. de ezt nem kellet volna az a nezes .. 25f
2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
26%
Szerintem nem, jobb, mintha túl kicsi lenne.
2018. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%

Ízlés kérdése, nekem annyira nem jön be, de ha minden más stimmel, emiatt biztos nem fogok duzzogni.

Kevés olyan ember van, amin minden úgy van, ahogy az a legjobb.

2018. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Ma tényleg ennyire betegesek a nők?
2018. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
20%
Amúgy nekem tetszik, és az arcod is szép.
2018. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ezen ne stresszelj, hülyeség. Százszor több komolyabb aspektusa van annak ami miatt járnék/nem járnék egy nővel (és ezek bármennyire is hihetetlenek, inkább belső értékek). :)


Majd idővel rájössz Te is! :)


F39

2018. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor jövök rá mindig férfiként, hogy a nők szerint miért minden pasi átlagon aluli.


Magukból indulnak ki, mikor párt választanak.


Ugyanis ők azok, akik egy árnyalatnyi hajszínen/körömlakkon képesek kiborulni, azok, akik szerint egy ilyen (vagy hasonló) mell gond, akik szerint pár centi testmagasságon/hajhosszon múlik a boldogság, és azt gondolják, hog mi férfiak is úgy működünk, mint ahogy ők, hiszen ők csak a saját működésük ismerik.

2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
87%

Szerintem egyértelmű, hogy nem a kérdező van a képen, de sebaj.

Egyébként semmi baj nincs az ilyen típusú mellekkel, sokkal fontosabb, hogy ki van "mögötte".

2018. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, hogy szép és addig örülj neki ameddig ilyesmid van ^-^
2018. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!