Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teltkarcsú, molett nők, ti...

Teltkarcsú, molett nők, ti elégedettek vagytok magatokkal? Hogyan veszitek le a férfiakat a lábukról?

Figyelt kérdés
Ötletekre lennék kíváncsi. Köszi!
2010. jún. 4. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem kiló kérdése, hogy le tudod-e venni a lábukról a férfiakat. Vagy fogyj le, vagy pedig békülj magaddal.
2010. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Fogyj le.
2010. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
ahogy a soványabb nők. van akinek ez tetszik. ha zavar a súlyod, akkor fogyj.
2010. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én simán elcsábítok bárkit.

De én sem tudom, hogyan. Ez csak úgy jön belülről. Még a leghelyesebb, legtökéletesebb pasikat is ki tudom fogni, pedig 90 kg vagyok..

2010. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan hülyeségnek tartják,de a kisugárzás nagyon fontos.

70 kiló vagyok, 165 centi, nőies alkatom van, és a felesleg is arányosan oszlik el, meg nagyon erős a csontozatom, így az is dob egy pár kilot -.-

Légy elégedett önmagaddal, sugározz önbizalmat.

2010. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 160/60 vagyok, körte alkatú, és 40es nadrágot hordok. Szerintem ez molett alkat. :D Ha engem kérdezel, én nem vagyok magammal elégedett, most is fogyózni próbálok, de ezt a hülye éhséget nem tudom legyőzni. :(

A barátom szerint semmi baj nincs velem,szerintem kövérvagyok, mint egy disznó. :( Szeretnék fogyni.

Kisugárzásom szerintem nincs vagy az is zsírból van :D

2010. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kirugom a LÁBAALOL.
2010. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a kulcs, látjátok: minden nő azt írja, hogy a barátja szerint pont jó vagy gyönyörű, de magának nem tetszik. Mert sok nő a nőknek akar megfelelni. Ebből kéne kinőni!


Én nem vagyok molett (168/58-60), de a barátom állandóan hízlalna és ha sikerül felszedni így karácsony környékén pár kilót, teljesen oda van, hogy milyen szép vagyok. Énel is fogadnám így magam, hisz tetszem neki, de csak akkor ha eredetileg is ilyen lennék. Úgy viszont nehéz, ha ezelőtt egy szebb alak nézett vissza rád a tükörből. :)

2010. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok molett 160/53. Szerintem mindenki külsején lehet találni hibát, ha akarunk. Nekem elég sok fiúhaverom van, és szörnyű hallgatni, hogy a nálam szebb lányokat csúnyázzák le. Akaratlanul és végigfut az agyamon, ha ők csúnyák akkor én mi vagyok. Meg is jegyzem nekik, erre ők neki szélesebb a csípője, meg nincs melle stb.

A kérdésedre válaszolva mégis azt mondom, hogy a külső nem a legfontosabb dolog. Pl nekem egyáltalán nem tetszett a párom, mikor találkoztunk. Aztán megláttam a huncutságot, életvidámságot a szemében és beleszerettem. Nekem ő a legjobb pasi a világon! :)

2010. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, elégedett vagyok (de nem csak ülök, és tömöm magam, sportolok is, de inkább az egészségem, mintsem a 45 kilós súly miatt), mert nőies, igazi homokóra alkatom van, amit még néhány vékony barátnőm is irigyel.

Magamat adom, ennyi az egész, és már a lábaim előtt hevernek:) De most nem hódítgatok, megtaláltam a szerelmem másfél éve:)

2010. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!