Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Doxa és a Tissot karórák...

A Doxa és a Tissot karórák felső vagy középkategóriának minősülnek?

Figyelt kérdés
(Nem igazán tudom jó-e a kategória,de itt voltal hasonló ilyen kérdések,szóval gondoltam ide írom ki)

2018. jan. 13. 20:30
 1/5 anonim válasza:
77%
Közép kategória! Bár ha jól tudom a Tissot feljebb van mint a doxa. Luxus kategóriák 500 ezer millióktól kezdődnek. Bár Doxából meg Tissotból is láttam már milliós órát szóval ez változó. Egy biztos, hogy egyik sem gagyi márka! Mind kettő svájci és 100 200 ezertől kezdődnek a legtöbb tipusai. Főleg a Tissotnál.
2018. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco válasza:
64%
A tissot mára egy halál gagyi kisipari retek lett ami csak a régi nagy hírnevéből él!
2018. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a doxa is?
2018. jan. 28. 22:41
 4/5 anonim válasza:
55%

A Doxak a mai napig minosegiek!

En rosszat meg soha nem hallottam roluk.

2018. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Érdekes én pont a Doxáról hallottam ezt, hogy már kínai gagyi alkatrészekből rakják össze. Bár nem tudom, hogy mennyi a valóság alapja, és a te állításodnak is.
2018. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!