Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan rendelik az eladók az...

Honnan rendelik az eladók az o bag replika táskákat? Hónapok óta keresem, de nem jövök rá. Aliexpress Ebay ioffer és sok társai kilőve. Végignéztem az összeset.

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig az aliexpress tele van velük.
2018. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Aliexpressen márkajelzés nélküli illetve am bag jelzéssel ellátott testek vannak 10000 ftért átlagban. Amihez belsőt és fület kell még venni. Az itthoni eladók rendes jelzéssel kompletten árulják kb 8000 ftért, úgyhogy nem Aliexpress. Amennyiben valaki tud, valamit, küldhet linket.
2018. jan. 14. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabadkai piac.hidd el 😂
2018. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de ők is csak rendelik valahonnan...de honnan?
2018. jan. 18. 12:48
 5/6 Trevor. válasza:
Alibaba?
2018. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kőbányán veszi aki árulni meri a boltjában,de csak kereskedőket szolgálnak ki.

mert ha a vám kommandó rajtakapja a kiskert akkor bírság és még lehet hogy a boltját is bezárják.

a kínaik meg mellényzsebből fizetnek ki 1 millás bírságot is akár így ők azt árulnak amit akarnak,meg ők külföldiek így nem ellenségei a kormánynak mint a magyarok ezért kevesebbet is piszkálják őket.

szerintem nem éri meg így árulni.

a felirat nélküli is ugyanaz ugyanott veszik,csak arra nem nyomnak jelet.

2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!