Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Híztam pár kilót de az arcom...

Híztam pár kilót de az arcom csontosabb lett mint volt. Ez mitől lehet:D?

Figyelt kérdés

Alapból csontosabb volt. Apukámtól örököltem.

A hízástól az arcomnak is híznia kellett volna, nem? :D Nem pedig csontosabbá válnia.



2018. jan. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
lehet a háj átvándorolt az arcodról a seggedre
2018. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na te...gyógyegér. 👎 Taka....
2018. jan. 14. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, legyen már egy kis humorérzéked, nem kell így felkapni a vizet az elsőn. Amúgy meg valószínűleg senki nem fogja tudni megmondani a valódi okát a hízás utáni arc-csontosodásodnak...:D
2018. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Hidd el! Az első nem poénból írta. :D


Akkor ez örök rejtély marad. 😂

2018. jan. 14. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
#1 vagyok. valóban nem poénból írtam! hiszen ez tudományos tény! máskor légyszi pedig ne kérj privát üzenetben arra, hogy nyaljam ki a hàjas segged. lehet neked ez a perverziód, de nekem nem jönnek be a kövér-csontos arcú emberek
2018. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy egyből lehájasozzák az embert közben meg azt sem tudják mennyiről indultam. :D Konkrétan deszka voltam, vagyok így is. De no problem. Uramisten...még hájas. Idióta. Agyadra ment a recskázás vagy mi?
2018. jan. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!