Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek olyan mint Jasmine...

Hogy legyek olyan mint Jasmine Villegas?

Figyelt kérdés

Stílus?

Haj..

hogy legyek menőőő?

ruháák stb

neki milyen stílusa van?

HELP. 13 / Csajsszee


2010. jún. 5. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cserélj fejet.
2010. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na pl ilyen válaszokat nem szeretnék kapni...
2010. jún. 5. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Jasmine Villegasról eddig még soha sem hallottam, de megpróbálok valamit tanácsolni. ;)

Stílus: Ahogy néztem a képeket, szereti a pántos ruhákat, a csíkosat/ kockásat, lényeg, hogy színes legyen (kék, citromsárga, piros...stb.)

Haj: Láttam olyan képet, amin egyenes a haja, de olyant is, amin göndör. A hajszínedet nem írtad le, de ha nekem nem olyan sötét, mint neki, akkor festheted, bár 13 évesen ez még meg se forduljon a fejedben, inkább színezd ilyen korban. Ha göndöríteni szeretnél, akkor olvass utána a neten, rengeteg hasznos cikk van a göndörítésről, sőt youtubeon videók is segítenek eligazodni a nehézségek között. Ha egyenesíteni szeretnél, akkor pedig ott a hajvasaló. :)

Menő? Hát ez elég furcsa kérdés. Legyél mindenkivel kedves, szerezz sok-sok barátot, barátnőt, ne legyél flegma, beképzelt, viselkedj úgy, mint egy normális ember, aki nem rontja el mások kedvét, hangulatát. Legyél segítőkész és figyelmes, de ne nyalj mindenkinek.

Ruhákról már írtam, ezeket beszerezheted turkálókban, New Yorkerben, Zaraban, Mayo Chixben, esetleg Tally Weijlben. :) De sok-sok kínaiban is találhatsz Jamine ruháihoz hasonlót. ;)

Az ő stílusa pedig egyedi, amire ha ránézek a boldogság jut eszembe. :)

És még egy tanács. Ha fehérbőrű vagy, akkor napozz sokat, hogy neked is oyan bőrszíned lehessen, mint neki.

Remélem tudtam segíteni! (;

15/L

2010. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oh nagyon szépen köszönöm,nagyon sokat segítettél.

A hajam ,és a bőröm színe is olyan,mint az övé :)

köszönöm :)(K)

2010. jún. 5. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:

(11:57 vagyok)

Nincs mit! :)

Amúgy ha a hajad és a bőröd is olyan, akkor az nagyon nagy szerencse, mert nem kel festened és nem kell szoláriumba járnod. :) Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan ide és majd időnként idenézek. :)

2010. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és még mindig 15/L :D
2010. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okés.kösziike (K):)
2010. jún. 6. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézzél róla képeket.Próbálj meg olyasmi ruhákat vetetni.

Ha jól láttam,akk. dauer-oztasd be a hajad.: )

Igaz én sem ismerem meg nem is hallottam róla...Csak így képről.

De szerintem próbáld meg megtalálni a saját stílusodat.Úgysem lehetsz kopp olyan mint ő. : )

2010. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olvass tőle interjúkat, h megtudd milyen személyiség.ami tetszik az életfelfogásából, azt sajátítsd el, amivel nem tdusz azonosulni, azt hagyd meg neki:)
2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
O köszönöm szépen :)
2010. jún. 8. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!