Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az embereknek nagy részének...

Az embereknek nagy részének miért ilyen ronda zacskós a szeme alatt?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok


[link]


2018. jan. 25. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Más a csontozatunk a szemünk környékén és a bőr is vékonyabb
2018. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ronda, tök átlagos. Azt hittem, hogy valami nagy táskás szem lesz a képen :D
2018. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert az idő előrehaladtával ilyenné válik. Szerintem te sem olyan vagy, mint mondjuk10 évvel ezelőtt.
2018. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pl nagyon fehér a bőröm, és ha még kialvatlan is vagyok mellé simán lesz ilyen mint a képen vagy ennél sokkal rosszabb.le szoktam alapozózni és akkor nem látszik.ennyi.😅
2018. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor ilyen -sőt, rosszabb-, amikor fáradt, kialvatlan vagyok. Én mivel reggel fél 6kor kelek, majd éjjel 1 után jutok el az ágyig, elég gyakran előfordul. Ha be tudok szorítani egy egy órás alvást du, akkor óriási a különbség.
2018. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ronda zacskós? A kérdező valami idióta tini lehet...
2018. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor szokott ráncosabb/lilásabb lenni a szemem alja,ha kialvatlan vagyok.A képen szereplő szem nem táskás,ez egy természetes emberi vonás,senki se tökéletes.

Lehet te még nem voltál elég fáradt,hogy észrevedd magadon,vagy nem vagy rá hajlamos.Ha korombeli vagy akkor meg se kérdőjelezd miért vannak apró ráncok az emberek szeme alatt,mivel csak a tini korszakod éled nincsen ilyen jellegű problémáid,hacsak nem volt neked is olyan napod,amikor éjjelig tanultál/korán keltél a fakultációs óra vagy a távolság miatt.A kor előhaladtával megjelennek a ráncok,és táskásodásra hajlamos lesz a szem alatti vékony bőr.

17/L

2018. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert fáradtak, keveset alszanak vagy sokat dolgoznak. Egyébként ez nem is olyan ronda táskás.
2018. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!