Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Chanel oldalán miért nincsen...

A Chanel oldalán miért nincsenek feltüntetve az árak?

Figyelt kérdés
Pl a Louis Vuitton és a Gucci oldalán ki van írva, mi mennyibe kerül, amik ugyanolyan luxusmárkák, szóval nem tudom mi az oka..vagy ezzel akarják a még luxusabb látszatot kelteni, hogy ki sem kell írni az árakat, a célközönség úgyis megveszi?
2018. jan. 27. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Inkább nem akarják hogy lásd az árát:D
2018. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert személyesen kell megvenned.

Az üzleti modelljük alapján lásd meg, szeress bele, vedd meg. Nem 3 kép alapján online, személyesen.

2018. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Még eszembe jutott a Columbo egy részéből: "Ha meg kell nézned az árat hogy dönthess, nem engedheted meg magadnak."
2018. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert felesleges. Aki megteheti hogy Chanelt vegyen, azt nem érdekli az ár.
2018. jan. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ott vásárol annak egyreszt mindegy az ára, másrészt nagyjából képben van mi mennyibe kerul.
2018. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván olyan emberek járnak oda akiknek mindegy, a Gucciba és LV-be is ilyenek járnak, ott mégis ki van írva. Mármint a weboldalon, az említett márkák üzleteiben még nem voltam, szóval nem tudom, hogy ott bent ki vannak e írva.
2018. jan. 28. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát attól még ki lehetne írva. mert ha alapvetően nem is ott vásárol az ember, de mondjuk valami annyira megtetszik neki, hogy gyűjtene is rá, akkor nem tudja mennyit kell. :D

van ilyen egyébként nem drága üzletekben is. szerintem is elég hülyeség, hogy nem írják ki.

2018. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kő gazdag aki ilyeneket vásárol. Én is szeretek gyűjteni ilyen cuccokra és nem vagyok gazdag.
2018. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!