Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a parfüm amit a...

Melyik az a parfüm amit a fiúk ki nem állhatnak? Édesebb illatúak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre hogy az édes illatokat sok fiú nem szereti meg a vaníliát. Nem tudom miért, de a kicsit gyümölcsös, frissebb illatok jobban tetszenek nekik.
2010. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az édeset, a vanília meg a kedvencem... de mondjuk a rózsa meg hasonló virágillatokat utálom.
2010. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk szeretik az édeset.Nekem mindig vanillia,eper, meg vattacukor parfümjeim voltak és imádta mindenki(:
2010. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eper? komolyan van eperillatú parfüm? milyen márkájú?
2010. jún. 6. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Magamon nem szeretném az édeseket, de én mondjuk az ilyen egyszerű mentolosokat sem csipázom, mert baromira snassz, meg egyáltalán az egyértelműen hideg illatokat sem szeretem. A kicsit hideg és fűszeres illatú parfümöket szeretem, esetleg a citrusos fűszereseket.


A lányokon sem kedvelem a nagyon édes illatokat. Mindegy, hogy vanília, csoki vagy akármi, csak ne legyen nagyon erősen édes. Egyszer egy olyan lánnyal utaztam, akin gyümölcstea illatú parfüm volt. Na az nagyon tetszett. Bocs, hogy belemászom más kérdésébe, de nem tudja valaki mi lehetett az a parfüm?

2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyümölcstea illatú? igazán érdekes én is kíváncsi vagyok erre szeretem a gyümölcsteát:)
2010. jún. 7. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,eper illatú fm groupos gyerek parfüm egyzserüen imádom nagyon jó :)
2010. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha biztosra akarsz menni, akkor kerüld a túl felismerhető illatokat, mint pl. vanília, kókusz stb. Válassz valami visszafogottat, inkább aquás illatot.
2010. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!