Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gardróbcsere oldalon vásárolta...

Gardróbcsere oldalon vásároltam, elutaltam a pénzt, viszont valamelyik eladó azóta nem válaszol és azt a ruhát is leszedte az oldaláról amit meg szerettem volna vásárolni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 eladótól szerettem volna vásárolni. Még sosem vásároltam itt. 5ből 2 csomag megérkezett időben.


Egy eladó akinek elutaltam a pénzt azóta nem válaszol amióta utaltam (kb egy hete).

Egy azt írta, hogy pénteken fogja tudni feladni (ez előző hét szerda fele volt).

Az egyik meg egy hete írta, hogy feladta a csomagot de még az sem érkezett meg.


Akkor amiket már feladtak kb pénteken vagy egy hete akkor azokra még van esély hogy megérkeznek? Vagy át lettem verve?


Aki nem is válaszol azzal mit lehet kezdeni? Csak a neve meg a számlaszáma van meg..


Kérlek segítsetek ha már jártatok így vagy éretek hozzá! Köszönöm! 18L



2018. jan. 30. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Most tanultad meg egy eletre, hogy ELORE NEM UTALUNK. Senkinek, a sajat anyanknak se.


Az allitolag feladott csomagok meg odaerhetnek, pentek ota csak 2 munkanap telt el (hetvegen nincs posta), de amelyik nem is valaszol, az bizony atvert.

2018. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eleg nagy valoszinuseggel atvertek, legalabbis aki nem valaszol es a ruhat is leszedte az 80%. A varosunkban is van egy csaj, akirol elterjedt, hogy milyen atvereseket folytat gardrobcseren meg egyeb oldalakon. Atutaljak neki szepen a penzt, majd egyszer csak eltunik a semmibe
2018. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyantól vásárolj ott akinek van minimum 5-10 pozitív értékelése. Én sokszor vettem már ott dolgokat és mind megkaptam. Amúgy milyen szállítással rendelted? Ha postán keresztül akkor remélem tudod hogy azért be kell menni a postára, nem hozzák ki azokat a csomagokat.
2018. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valamelyik írta, hogy postán maradó csomag lesz. 2 csomag hibátlanul megérkezett. A postástól kérdeztük és dobnának a ládánkba értesítést ha érkezett postán maradó csomag de eddig se csomag se értesítes.

Az egyikről már végleg lemondtam. De amelyiket pénteken adták fel vagy egy hete arra még van esély hogy meg fog jönni??

2018. jan. 31. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami 1 hét alatt nem jött meg az elég valószínű hogy nem is lett feladva. Az eladótól kérd hogy fotózza le a feladószelvényt, azzal tudja bizonyítani ha feladta. Legközelebb legyél elővigyázatos, csak sok pozitívos profiltól vásárolj és nem árt rákeresni a fórumban is a nevére, hátha fent van a feketelistán az illető.
2018. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a postán maradóról sosem dobnak be értesítőt, félrebeszélt a postás aki ezt mondta, azok eleve a postára vannak címezve így nem tudják a te lakcímedet. Lehet félreértettem amit írtál de ezekszerint ott még nem érdeklődtél a csomag után? Ha nem akkor mindenképp menj be
2018. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet postán maradó ha én a lakcímemet adtam meg neki?
2018. jan. 31. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!