Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen üzletekben található...

Milyen üzletekben található alakformáló fűző?

Figyelt kérdés

Alakformáló fűzőt keresek.

Ár: 13000Ft.-ig.

Szín: fekete

(Elöl kapcsolható 4 fokozatban.)



2018. jan. 31. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepő lesz, de fehérnemű üzletben...
2018. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fehérnemű üzletben ilyen fűző amit én keresek sajnos nincs meglepő de alakformáló nincsen.

Persze vannak fűzők de nem olyan amit én keresek, nem szexy fűzőt keresek hanem mint említettem alakformálót.

2018. jan. 31. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a sarki kínaiban kéne nézni

[link]



[link]



[link]

2018. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amazon.

2400-ért vettem.

2018. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fűző-kérdést nem szabad gyatra darabokra költeni, az "alakformáló" dolgok, latex fűzők, "karcsúsító" girdle-k nem használnak fikarcnyit sem. Ha már fűzőt akarsz venni, mindenképpen szánj szánj rá egy kicsit több pénzt, és egy igazi, acélmerevítős darabot vegyél! Sokkal jobb hatása is lesz, és kényelmesebb, mint egy műanyagmerevítős fűzőutanzat.
2018. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszolóval egyet értek, érdemes jobb minőségűt venni megéri.
2018. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a retro szorító alakformáló body vált be. A fűzők amúgy jók lennének de nem bírom hordani mert nem lehet benne hajolni és egy cipőt nem tudok felvenni a lábamra.
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!