Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alapból szerintem átlagosan...

Alapból szerintem átlagosan szép vagyok, de ahogy úgy mosolygok, hogy kint vannak a fogaim, úgy nézek ki, mint egy horror figura! (? )

Figyelt kérdés

Tudom, ilyenkor jon elő az, hogy “hat akkor ne ugy mosolyogjál, hanem simán”, de nem tudom ezt tenni. Ha valami “megmosolyogni való”, akkor nekem reflexszerűen kikerülnek a fogaim.


Az meg a masik, hogyha nevetek. Akkor meg ugy nézek ki, mint aki nem is emberi lény kb...


Ilyenkor mit lehet csinálni? Sokszor gyakoroltam mar tükör elott is, hogy hogyan lehetne kicsit “emberibb” a mosolyom, de sehogy sem jo. (Pedig amúgy fehérek a fogaim, nem állnak csálén, bár picit kicsik.)


Köszi a válaszokat!



2018. febr. 1. 18:42
 1/3 Metionin ***** válasza:
Megoldást javasolni nem tudok de ha megnyugtat a tudat, én is pont így vvagyok vele. Pedig az én arcommal sincs baj és a fogaim is szépek, csak a 2 együtt az valami fura.
2018. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kép esetleg?
2018. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni képet privátban? Lehet, hogy csak te látod így, mások nem.
2018. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!