Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bevalt koromerosito lakkot,...

Bevalt koromerosito lakkot, vagy egyebet, ami bevalt, hasznalt es megeri, irnatok?

Figyelt kérdés
Meg koromlakk lemoso,ami tenyleg hasznal is?Nem szazft osba kaphato ,mert az nem er szarxt se,200 ft ert.
2018. febr. 2. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapból nem tesz jót olyan cucc, ami elszigeteli a levegőtől a körmöt...


A sok kozmetikai/gyógyszerészeti szutykokat se javaslom, mielőtt valaki ide dob valami marketinges vackot kommentbe.


Megfelelő táplálkozás és vitamin bevitel.

Nem vagyok bogyók híve, de egyetlen egyet elfogadtam, mert testépítő ismim ajánlotta.


Testépítős/kondis boltokban vannak ételkiegészítők sok vitamint tartalmaznak, amit a hátulján fel is sorolnak.

Az ember kiegyensúlyozott táplálkozással se tud annyi vitamint bevinni a szervezetbe, mint amennyit igényel.


Amióta szedem nem vagyok fáradékony s jobban tudok koncentrálni is.


Én 60dbos kiszerelést veszek 2200ért, ami elég 3 hónapra (havi 20db - hétköznaponta szedve)


Körmeim eddig is szépek voltak a jó gének miatt, de sokkal erősebb lett és nincs rajtuk kifehéredő vitaminhiány csík.

2018. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!