Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány vékony, miért...

Ha egy lány vékony, miért lesz automatikusan jó csaj?

Figyelt kérdés

Ha nagyon vékony genetikailag, már senki sem nézi az arányait (van-e melle, van-e dereka), sem az arcát, mert már automatikusan jó csaj és kész.

Olyat is olvastam már itt, hogy a vékony lányoknak csak szép lehet az arca, mivel csontos az arcuk, az meg szép.

(Konkrétan arra gondolt az illető, hogy vékony lánynak csak szögletes koponyaformája lehet, ez mondjuk nem igaz, mert kerek is lehet ugyanúgy. Tévedés, hogy akinek kerek az arca, annak be van hízva)


Szóval az ilyen alkatú lányok nem szép arccal is jó nők:

[link]

[link]

[link]

Nemrég volt kint egy kérdés az elsőnél is vékonyabb lánnyal, és olyan válaszok érkeztek, hogy a férfiak ölnének azért, hogy ennyire vékony lány legyen a barátnőjük, pláne ha a melle is pici, mert minden teli ducikkal manapság.

Szóval egy ilyesmi alkatú lánynak meg már elég sok dologgal kell kompenzálnia (szép arc, jó kisugárzás, jó természet, kezdeményezés, intelligencia, kifinomult stílus, stb), hogy kapjon némi figyelmet:

[link]

[link]


2018. febr. 4. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Ezek redva csúnyák. A második az... huh... na az kemény....

Amit ide összeírtál. Hát.. azt úgy is felejtsd el, és kezdj el értelmes emberekkel értelmesen beszélni.

2018. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%
Utálod a vékony lányokat?
2018. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora egy hülyeséget. Az általad linket vékony lányoknak szép arcuk van.
2018. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nincs szép arcuk. Csak azt, hogy az se zavarna senkit, ha nem az lenne.
2018. febr. 4. 16:02
 5/17 anonim válasza:
84%
Miért kell mindig a hibát keresni a másikban? Békén lehet hagyni a vékony csajokat, ne legyél irigy:)
2018. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Az anorexiás alkat,sosem volt menő/nyerő az értelmes embereknél.

A 2.sorozathoz meg annyit lehet hozzáfűzni,hogyha nem tetszik magának valaki,aki túlsúlyos,akkor diétázzon,mozogjon.

2018. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Most döbbentem tél rá kérdező, hogy miért vonzódik szexuálisan Szmeagolhoz.

31/f

2018. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
87%
Az értelmes emberek egy genetikailag vékony lányt nem fognak anorexiásnak nevezni.
2018. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Olyan alakja legyen mindenkinek ami EGESZSEGES, vagyis nem tul vekony es nem elhizott mint a masodik kategoria. Mert barki barmit mondhat hogy jaj de ez meg az ha nem betegseg miatt van rajta felesleg akkor csak lusta valtoztatni. Az igenytelenseg meg taszito.
2018. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%

Egy frászt. Nekem olyan alkatom van mint amiket linkeltél csak alacsony vagyok. Egész kamaszkoromban csúfoltak az arcom miatt pedig nem vagyok csúnya csak karakteres és kissé androgün az arcom. Nézz meg egy pár modellt, oké hogy vékonyak de az arca némelyiknek borzalmas.

A lentebb linkelt kék bikinis csaj pedig szerintem szép. A környezetemben a férfiak többségének az olyan tetszik.

2018. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!