Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az épített zselés...

Milyen az épített zselés műköröm? :S nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
és mi az a tipp meg épített meg porcelán?? vki magyarázza már el.kösz ♥
2010. jún. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a tipp: [link]

Ezek kerülnek felragasztásra a felbolyhosított körömre (felbolyhozni azért kell egy reszelővel, hogy jobban odaragadjon a tipp).

Ez a zselé: [link]

Ezzel kenik le a felragasztott és megformázott tippet. Ebbe lehet rakni köveket, tollat, szalvétát, kagylót, akármit a díszítés kedvéért. Ez uv fény alatt megköt, és nagyon kemény lesz.

És egy ügyes kéznek köszönhetően az egész nagyon szép lesz. Pl. ilyen [link]


Zselé helyett porcelánt is használnak, de sajna arról nem tudok sokat, mert nekem olyan soha nem volt.

2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az épített az az amikor a tip helyett sablonnal hosszabbítják meg a körmöt,ami sokkal esztétikusabb.
2010. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] ez a én körmeim..tegnap készult egy gyakorlaton.mint láttod,egyik kezemenem van széles köröm az tip porcelán,másik meg épitett porcelán.de mindkettő szép,de sokkal jobban bejönn a épitett porcrlán mert kényelmes,nemvastag simma a vége,a tipes porc.elég vastag.
2010. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó,nem szépeket csinálsz
2010. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: nem én csináltam...hanem a gyakorlo..szerintem te nem szeteted a műkörmöket,ugyhogy ne írogas.ki kérdezte,h milyen a körmöm?kérdezőnek írtam,h mi a különbség.
2010. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm♥
2010. jún. 9. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
azért látszik h a jobb mennyivel szélesebb mint a bal....
2010. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig én nagyon is szeretem a SZÉP műkörmöket..a SZÉPEKET:)
2010. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!