Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! H&M-ben vagy...

Lányok/nők! H&M-ben vagy hasonló helyen fel szoktátok előtte próbálni a fehérneműt, amit vesztek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem és szerintem fehérneműt nem is szabad. Ha nem vagy biztos a méretezésben egyszerre csak egyet vegyél és lehetőleg olyat ami olcsó.
2018. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Melltartót simán, bugyit saját bugyira, esetleg harisnyára, csak akkor, ha a műanyag védőragasz benne van.
2018. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Melltartot csak proba után veszek, azt fel lehet. A bugyikat nem lehet probálni, igy ott tudni kell jol választani.
2018. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

A bugyit fel nem venném.

Melltartót természetesen fel.

2018. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Melltartót ott nem veszek. De ahol veszem, ott mindig felpróbálom. Bugyit is lehet próbálni, csak a sajátodra kell ráhúzni. De azt nagyjából ránézésre is tudom a méretem alapján. Bár sokszor azok is össze-vissza vannak méretezve.
2018. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Melltartót mindig próbálok, bugyit sosem, de ha fürdőruhát veszek ott az alsót saját fehérneműre húzva próbálom meg.
2018. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Bugyit nem szoktam, melltartót igen.
2018. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!