Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen működő fogfehérítő...

Milyen működő fogfehérítő módszereket ismertek?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon fehér a bőröm, a fogaim színe pedig így sokkal sötétebbnek tűnik... Úgy döntöttem megpróbálok valamilyen fogfehérítő módszert, hogy ezt kiküszöböljem (aki azt mondja barnuljak, hát... nem tudok...). Ki mit tanácsol, mi az ami valóban beválik? (Fogkrém, vagy bármi.)

2018. febr. 18. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Szódabikarbóna.
2018. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos leszedi a fogkövedet és rögtön fehèrebbnek fog làtszódni
2018. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%

Bírom azokat, akik egyből bekommentelik, hogy szódabikarbóna. Kíváncsi lennék hány fogorvos támogatná az ötletet. :)


A második válaszolónak részben igaza volt. Fontos, hogy a fogak megfelelő állapotban legyenek fogfehérítés előtt. És valakinél egy fogpolírozás is fehérebb fogakat eredményez.


Én fogkő leszedés és az orvosommal való konzultáció után a SmileOn otthoni fogfehérítő rendszert próbáltam ki. A fogkő leszedéssel és a fogfehérítővel drasztikusan látszott a változás. ;)

2018. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!