Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szexi tud lenni a rövid haj is?

Szexi tud lenni a rövid haj is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 00:12
1 2 3
 1/23 kakadu19 válasza:
Lány?
2018. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

#1. Te kis finnyás :D

31/f

2018. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
36%
Fiúknak igen.
2018. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nőnek
2018. febr. 20. 00:21
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Fiuknak sem. Amugy ha rovid hajat akarsz, vagd le, nem azert van a hajad se, meg semmid, hogy a ferfiak izlese szerint nezzen ki.
2018. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Fazontol, fejformadtol, hajad tipusatol fugg. A nagyon vekony hajszalu nok gyakran dontenek a rovidebb fazon mellett, kulonben lelapulna nekik. Ez a rovid haj kicsit bonyolultabb kerdes, hogy egy igen-nemmel meg lehessen valaszolni.


A hajjal az a nagy szerencse, hogy nem orokre szol. En kiprobaltam a kb nyakam kozepeig erot. Elkepzeltem, hogy igy majd a gondorseg tovabb megmarad a hajamban es igazi oroszlansorenyem lesz . Gondolatban sokkal noiesebb voltam ugy, kicsit bohem, vidamabb, nem olyan unalmas jo kislanyos, mint a lofarokkal, meg a hullamcsatos oldalra eltuzott szerencsetlenseggel. Hat eleg szar lett, oroszlansoreny sehol. Ugyanolyan semmilyen volt a hajam, de meg rovid is es tovabbra se tudtam frizurakat csinalni. Nekem tanulsagnak jo volt.


Anyukamnak viszont vilag eleteben rovid haja volt. O egy nagyon finom, visszafogott no, sehol egy koc, hullam a hajaban. Az o megjeleneset nem teszi kemennye a rovid haj, inkabb elegans lesz tole, amolyan a kevesebb tobb alapon. Kicsit szerettem volna ra hasonlitani, de sajnos en nem lettem elegans. Nekem meg mindig ez a gyuruk uras tunde frizura all a legjobban, most ricinusozok is ezerrel.

2018. febr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

#9. Szerintem tegyük fel, hogy a kérdező heteroszexuális és a kérdését címezi a férfiaknak. Akkor elgondolkodhatnánk nyugodtan rajta, de nem tette, így a szexi helyett akár a divatos is használhatatlan volna. Miért mondom ezt? Mert már annyiszor elő lett itt adva, hogy a saját kedvetekre akartok szexik lenni sminkben, ruhában, alkatra, nem pedig azért, hogy a férfiaknak tetszetek, hogy már meg sem fordult a fejembe. De tudod mit?

Hé! Kérdező! Éreztél kényszert arra, hogy férfiakban gerjedelmet válts ki, mikor féltette a kérdésed? :D

31/f

2018. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Használhatta*

31/f

2018. febr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kakadu19 válasza:
Valakinél szexi valakinél nem.. ez emberfüggő
2018. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tud.
2018. febr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!