Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni...

Hogyan tudnám megakadályozni a bikini vonalon a piros pöttyöket?

Figyelt kérdés
Én tényleg már elég sok mindent kipróbáltam,de egyszerűen nem hat semmi. Nem tudom,hogy borotválás után mivel kezeljem,mert másnapra mindig kipöttyösödik és van mikor benő a szőr. Tudna esetleg valaki ajánlani olyat,ami nála ténylegesen hatott? Előre is köszönöm!

2018. febr. 26. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaj borotválás után estére. Én babaolajat használok.
2018. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen le szeretnéd borotválni?
2018. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem segít semmi, szinte mindent kipróbáltam. Nyáron, ha lebarnulok egész jó, akkor nem feltünő
2018. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is.. Szemöldökcsipesszel szedem mostmár ami ugyan hatott egy kicsit de még mindig kipirosodok. Ha találsz valamit írj kerlek :)
2018. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj borotválnom,de a nyár folyamán kipróbáltam azt az elvileg "nem fájdalmas" meleg gyantát és utána ugyanúgy kis pöttyök jelentek meg. Próbáltam már babaolajat,bephantent,neutrogénát, sőt még egy interneten vásárolt kifejezetten erre használatos cuccot és eddig semmi nem hatott.
2018. márc. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!