Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg apumat?...

Hogyan győzzem meg apumat? +bónusz kérdés

Figyelt kérdés
tetoválást szeretnék egy kevésbbé látható helyre (előre a hasamra) de apu nem nagyon akarja engedni. mit csináljak? :D egyébként szerintetek ha a vénuszdombomra tetováltatok egy pici valamit, az szép?
2010. jún. 8. 23:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok egyébként
2010. jún. 8. 23:37
 2/15 A kérdező kommentje:
ja és kb mennyibe kerül az intim piercing? nem csiklóba meg hanosló helykre, hanem a vénuszdombra szintén. van tattoot vagy piercinget szeretnék :)
2010. jún. 8. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
megnyugtatlak. az intim piercinggel és faszalakú tetoválással is tök átlagos rib.nc maradsz.
2010. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért mert szeretnék egy díszt, attól nem vagyok ribanc drágám. 5 éve van barátom, ő az első igazi, neki is én. sosem csaltam meg. attól, hogy te csak ilyen csajokkal találkoztál, még nem kell általánosítnai. puszillak b@szdmeg :D de szánalmas kis fütyi ^^
2010. jún. 8. 23:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link] Mihalik Enikőnek egy csillag van ott ;)


háát amúgy nemtom hogy lehet meggyőzni egy szülőt erről, én sosem akartam tetkót meg piercinget, érvelj neki okosan, meggyőzően,h. nem fogod megbánni, nagyon szeretnéd és semmiben sem fog ártani neked.

2010. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál már 18 akkor mi a kérdés? :) Barátnőmnek sem támogatták a szülei, egyszer csak hazaállított egy gyönyörűséggel a lapockáján. Az anyja elkezdett sírni, kicsit kiakadt, de hamar megbékélt vele. :) Sajnos az árukat nem tudom, de ha meg van rá a pénz akkor ne tétovázz.
2010. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak a piercing ára érdekelne, mert a tatut ingyen vagy legalábbis kedvezménnyel meg tudná csinálni nagynéném egyik ismerőse (teljesen higiénikus körülmények között, szalonban). az a baj, hogy ha én hazaállítok eggyel, akkor apu kitér a hitéből és elzavar itthonról :D azt mondta, hogy amíg itt lakom, addig nem lehet :D
2010. jún. 8. 23:58
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

apu nézi a vénuszdombodat?

érdekes.

egyébként egy google a barátod. NÉZD MÁR MEG MENNYIBE KERÜL bakker.

2010. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
te hülye vagy utolsó. olvasd el mégegyszer: olyan helyre, ahol kevésbbé látható (A HASAMRA). a vénuszdombos az egy teljesen más tészta. igen, google a barátom, de ott nem mindenhol van árlista, van ahol e-mail kell irogatni és azokra nem válaszolnak. nem muszáj kommentet írni ..|..
2010. jún. 9. 00:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A hasadon nem fogja látni senki.Idősebb korodban,mikor már esetleg kínos lehet a tetkó,nem fogsz olyan ruhában mászkálni úgysem amiből kivan a hasad.Max. a strandon,de ott meg úgysem kell a komoly felelőségteljes anyukát vagy munkatársat mutatni.Esetleg megigérheted hogy már most sem fogsz haspólót felvenni.

A másik,nem tudom mióta próbálod megfűzni apukádat,de esetleg azt is meg lehet próbálni, hogy fektessétek a dolgot mondjuk egy fél évre,és ha még akkor is akarod,akkor láthatja hogy nem hirtelen fellángolás.

2010. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!