Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez miért van így? Csúnyának...

Ez miért van így? Csúnyának látom magam, de sok ber szerint különleges arcú vagyok és szép. Szorongok ha látok magamnál szebbet mert még csúnyábbnak érzem hiszem magam.

Figyelt kérdés

Évek óta ez van.

Párom a világon a legszebbnek tart..legalábbis ezt mondja.Egy csomó idegen is azt mondja hogy szép vagyok.



2018. márc. 3. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
kép és eldöntjük
2018. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell mással foglalkozni? A szépség relatív. Van egy párod, aki szeret és gyönyörűnek lát. Mi itt a probléma? Ne foglalkozz másokkal és kész
2018. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Szard le és örülj annak hogy a magad módján szép vagy. Én is hasonló gondokkal küzdöttem sok évig, mert nincs klasszikusan szép arcom, inkább karakteres a fejem. És akkor ugorjak a Dunába? Érdekes, mióta megtanultam elfogadni magam, sokan mondták hogy milyen szép és különleges az arcom.
2018. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!