Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a tökéletes...

Szerintetek milyen a tökéletes nô? 😊 18/L

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
ápolt, szép, stílusos, szexi, szép arcú
2018. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenkinek más az "ideálja" így ahány ember annyi féle nő jön be nekik, de szerintem is fontos az ápoltság :)
2018. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%

Nehéz elfogulatlanul írni, ha az ember épp szerelmes valakibe, de azért megpróbálom. Külső: Vékony testalkat, smink nélkül is gyönyörű arc. Nem kell hogy óriási mellei vagy formás feneke legyen, ha az arcától el lehet olvadni :). Nekem a sötétbarnák és a világosabb szőkék jönnek be (pont a két véglet). Magasság szinte mindegy, de az én 186 centimnél azért legyen alacsonyabb. Legyen igényes (szőrtelenítés, stb). Belső: az igényesség ide is sorolható. A szokásos közhelyek: kedvesség, hűség, meg az összes többi. Legyen megértő, türelmes. Fontos, hogy a barátomnak is érezzem, hogy minél jobban élvezzem a társaságát. És persze legyen humora. Nem létszükséglet, de előny ha szereti a focit... és mondjuk barcás... és a magyar válogatottnak is szurkol, még ebben a sötét időszakban is ( :( ). Nagyjából ennyi. Nyilván nem kell minden feltételnek teljesülni, de ha már a tökéletesre kérdeztél rá...

Remélem kielégítő választ adtam... ja, és 14F

2018. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Kinek mi:)


Szerintem akiben van tartás, mégis megvan benne a gyermeki mosoly és a csillogó szempár. Kinézetre pedig embere válogatja kinek mi:)

(gondolom belső leírást nem vártál)

2018. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne tökéletes legyél hanem egyedi ;)
2018. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
11%
Épeszű nő sincs, nem hogy tökéletes.
2018. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp látja a tökéletes nőt, ami persze nincs, mivel senki sem tökéletes, de ezt nyilván már olvastuk meg hallotuk sokszor, meg aztán mindenkinek mások az elvárásai a belsőt és a külsőt illetően. Ezért én a külsőségekbe nem is mennék bele, mert mindenki mást lát szépnek, meg aztán nőként nyilván máshogy látjuk a tökéletes nőt, mint ahogy egy férfi látja.


Szóval szerintem nem az a lényeg, hogy egy nő tökéletes legyen, hanem egy nő legyen igazán nő és ez elsősorban azon múlik, hogy összhangban legyen önmagával külsőleg is, de legfőképp belsőleg, amitől aztán megvan az a bizonyos kisugárzás, ami még egy kinyúlt pólóban és kócos hajjal sem veszik el, ezt pedig a hibátlan külső nagyon sokszor nem adja meg.

Röviden így képzelem el. :)

2018. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
törpe növésű és kocka fejű, hogy szopásnál lehessen hová tenni a söröskorsót
2018. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Te.😜😘😏
2018. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerethető. Olyan,aki ha ránézel bármikor megdobbantja a szíved. olyan aki támogat,segít,elfogad. Olyan aki mellett azt érzed,hogy így vagy teljes. 43f
2018. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!