Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a Görögszénamag kapszuláról?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, kicsit kicsik a melleim és jó lenne őket nyáron kicsit "felturbózni".

Nem arra vagyok kíváncsi,hogy ez még túl korai meg minden csak arra, hogy szed-e valaki Görögszénamag kapszulát, és mit tapasztalt !

Használt valamit ?

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. jún. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ez micsoda ??
2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mi micsoda?

a görögszénamag kapszula?

2010. jún. 9. 19:01
 3/5 A kérdező kommentje:
2010. jún. 9. 19:06
 4/5 anonim válasza:
kicsit fiatal vagy még hogy ezekkel a dolgokkal ilyen szinten foglalkozz.. a görögszéna fogyasztását 18 éves kórtól ajánlják, de minden esetre a görögszéna (trigonella) a mellnővesztő szerek legfőbb alapanyaga, annyira használ, mint azok a kicsit sem olcsó termékek.
2011. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én sok jót hallottam róla :) de mindenki kiegészítőként használta vmi más mellnövelő bogyó mellé. egyébként 18 éves kor alatt nem ajánlott szedni, mivel fel is boríthatja a hormonháztartásod és visszafelé is elsülhet a dolog...inkább várd ki az a 3 évet :) addig meg kenegesd feszesítő krémekkel az senkinek sem árt.
2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!