Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Light Summer" típusnak...

"Light Summer" típusnak milyen sminkek, ruhák stb állnak jól?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 12:47
 1/2 anonim válasza:
0%
"Light Summer", hogy oda ne rohanjak...
2018. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

En is olyan tipus vagyok. Szerintem hajbol mindenkepp a szokesbarna/szoke. Feketet probaltam mar, borzalmas volt rajtam.

Szemedet igaz, nem tudod megvaltoztatni, de a legjobb a hazel/kek/zold.

Szemhejfestekeknel szerintem nem elonyos sotetkek, fekete, sotetbarna, zoldes szineket felvinni, nekem legalabbis borzalmasan allnak.:/ Szoval az a lenyeg, hogy a sotet szinek nem passzolnak ehhez a tipushoz.

A legjobb a barna, piros, visszafogott rozsaszin, es ilyen nude meg halvanyabb, “puderes” szinek.

Ruzsbol szerintem a nude szinuek, esetleg meg a voros/piros. Fekete meg ilyen nagyon mely barna ruzsok megint csak nem ajanlatosak.

Ruhakbol meg fogalmam sincs melyik a legjobb. A fekete, feher pl jo, az az arnyalat minden tipusnak jol all. Szerintem a light summerhez ilyen vilagosabb cuccokat kell venni... en tele vagyok babarozsaszin felsokkel, ugy vettem eszre az az en szinem.

2018. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!