Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a bal arcomon van...

Miért csak a bal arcomon van gödröcske?

Figyelt kérdés
Pár hete észleltem hogy ha mosolygok akkor a bal arcomon van egy gödröcske pont a mosolyom végénél. De ha mosolygok akkor az arcam is megváltozik és olyan ronda.. de ez csak pár hónapja alakult ki. És olyan mintha pofazacskóm lenne, pedig nem híztam..

2018. márc. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, persze csak ha nem fiú vagy
2018. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerosomnek is igy van, es fiu! Szerintem navyon aranyos
2018. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok😀
2018. márc. 15. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
akkor tetszene, tekints rá szexepilként
2018. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látni szoktam egy szép magas férfit, és annak is pont ott van. Nagyon jól szokott állni az embereknek, így biztos te is megszokod majd(és szépnek fogod látni)
2018. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát egyre jobban undorodom tőle így hogy sokan írják hogy fiúknak van..
2018. márc. 22. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy mosolygödröcském van, csak pont az ellenkező oldalon. Nagyon különleges, sokan mondták már, hogy aranyos, úgyhogy becsüld meg! (L vagyok)
2018. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!