Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy élnétek meg, ha a...

Ti hogy élnétek meg, ha a műkörmösötök azt mondaná, hogy nem vagytok igényesek, mert francia manikűrt kérnétek megint?

Figyelt kérdés
2.alkalommal voltam ma nála és újból francia körmőket kértem tőle. Majd bevágja, hogy nem vagyok valami igényes. Ezután hazajöttem és határozottan kijelentettem, hogy hozzà többet én nem megyek.
2018. márc. 16. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Tedd tul magad rajta, ne legyenek ennel nagyobb problemaid az eletben.
2018. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, és válts körmöst:) ennyi:)
2018. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ennek semmi köze az igényességhez, még akkor sem illene ilyet mondania, ha évek óta elhanyagolt kezeletlen körömgombával állítanál be hozzá, pedig az már igénytelenség. Te fizetsz neki, ő elvégzi a munkáját. Ha tanácsot kérsz, akkor mondja el a véleményét, de amúgy ennyi. (Persze ha bemész a fodrászhoz egy bizonyos kéréssel, akkor illik figyelmeztetnie, hogy nem biztos benne, hogy ez a fazon a te arcformádhoz illene, de ha te ezt szeretnéd, akkor megcsinálja, de most nem is fodrászról volt szó.) ha meg vagy vele elégedve emiatt nem hagynám ott, de ha nem egy kimagasló szakember, akkor én is inkább mást keresnék.
2018. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiröhögném.

Van egy kedves, idősebb kolléganőm. Évek óta ismerem. Azóta van egyszerű francia működne. Sima fehér, semmi minta, nagy ritkán van benne egy-egy kő. Ő ezt szereti, és ez is teljesen rendben van.

2018. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám, hogy olyan kimagasló lenne a szakmájában. A másik kiábrándulásom meg az volt, hogy tett pár követ a gyűrüsujjamra, de ne odahányta csak
2018. márc. 16. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan vendégem, aki évek óta csak francia körmöt kér. Soha nem gondolnám, hogy emiatt igénytelen.

Az igénytelen az, aki szerdán a vasárnapi fasírttal a körme alatt jön.

2018. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát most erre hogyan kellene reagálnom? Hogy élném meg? Úristen :D Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem egy picit túlreagáltad ezt a dolgot. Aláírom, hogy nincsen igaza, mert ennek köze nincs az igénytelenséghez, ez szimplán csak ízlés kérdése. Valakinek a francia a kedvence, mert az tetszik neki, szép, letisztult egyszerű, mindenhez megy stb., míg más mondjuk a színes vagy esetleg mintás, díszes körmöket szereti, mert neki az tetszik. Ilyesmin semmi értelme nincsen veszekedni. Az én körmösöm is meg szokta mondani, hogy szerinte nem szép az a szín, amit kiválasztottam, neki nem tetszik, ronda stb., de engem ez nem érdekel, az én kezemen lesz és nekem tetszik, ez a lényeg. Nem szép dolog, hogy ilyet mond, mert ez valahol ténylegesen bunkóság, és ilyet nem szabad mondani (nem azert mert fizetsz neki, hanem azért mert ez egy alapvető norma, tisztelet), de mondjuk én ilyen miatt nem tudnám magam felhúzni. Persze, ha alapból is ilyen, tiszteletlen, bunkó stb., akkor az már engem is zavarna, de egy ilyen eset miatt nem hagynám ott, ha amúgy elégedett lennék a munkájával. Viszont egyébként ez is a te dolgod, a te döntésed és neked kell tudod. Ha ez nagyon felhúzott téged és rosszul esett, elképzelhetetlennek tartod, hogy ezután hozzá járj, akkor hagyd ott és keress egy másikat.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék hozzá többször.
2018. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem húztam fel magam miatta, csak kicsit furán jött ki. Először ezt am ombre körmöt szerettem volna, de kijelentette, hogy utálja csinálni. Aztán mintát szerettem volna fehérrel 2 ujjamra, majd mind erősködött, hogy kövekkel jobb a francia, miután leigénytelenezett.
2018. márc. 16. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
már meg se csináltattam volna vele, hanem lelépek és többet nem megyek vissza.
2018. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!