Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ellenzik sokan ennyire...

Miért ellenzik sokan ennyire a fültágítót?

Figyelt kérdés
Nekem is mondtak mindent, de ha kiveszem a fülemből szinte egyből össze is megy a lyuk pár mp alatt, mintha nem is lenne.. nem értem miért ellenzik ennyire sokan?
2018. márc. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Mert sokaknak nem tetszik.
2018. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Látszik, hogy téged mások véleménye érdekel..

Szerintem akik ezt a húú ne tágítsuk még véletlenül se nagyra nehogy ne forrjon össze dolgot csinálják azok szimplán a divatot követik és nem nevezném fültágításnak.

2018. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
#2 olyan közel van a 2. fülbevaló az elsőhöz hogy nemhogy összeér hanem kb egymást fedi 2 kis pötty füli, szóval ha kitágítom 6mm-esre és beleteszek egy kis képes tágítót akkor divatolás és VÉLETLENÜL sem azért hogy az első füllyukamban is tudjak lógós fülin kívül hordani valamit... aha, világos, mesélj még.
2018. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Aki komolyan gondolja a fültágítást az tényleg nem a mellette lévő kis pöttyée aggódik meg hogy nehogy ne tudjon mellette más fülbevalót használni. De mesélj még hogy nem csak divatból csinálod.

Amúgy meg azért ellenzik mert szétszakadhat tőle a fül ha túl gyorsan csinálják meg csúnya ha kiveszik a tágítót és csak úgy lóg a fül. Ha pár másodperc alatt összemegy a lyuk azt nem szokták ellenezni de az nem is valami komoly fültágítás. Tinik hülyesége csak ez hogy akkor milyen menő lesz a fültágítóval aztán pár milinél nagyobbra nem is merik tágítani.

2018. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!