Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak ezek a...

A nőknek miért csak ezek a mai divatnak megfelelő Macklemore-os frizurát viselő srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Az összes női ismerősömet megkérdeztem, és mind ezt a frizurát találja vonzóbbnak egy srácon, pl sportos 3mm-es hajat nem.

2018. márc. 23. 17:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Nem vagyok oda különösképp a fazonért. Külön a kedvedért lecsekkoltam a frizuráját.. 😁 Hát..Borzalmas! ( már bocsi attól akinek ez bejön, de nekem nem) bár lehet én vagyok a selejt.
2018. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%

A kedvedért meggugliztam ezt a Macklemore-t és nem tetszik a haja. De a pár mm-es géppel lenyírt sem. Az nem frizura.

Nekem spec a hosszú haj tetszik.

2018. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyanról, hogy ízlés? Mindenkinek más tetszik. Max. annyi, hogy most ez a divat, csomó srác eleve ilyenre vágatja a haját, mert ő követni akarja a divatot (mert ez nem csak a nőkre igaz!) és így elveve elterjedt az ilyen frizura, valamint lehet, hogy a divat miatt esetleg a lányoknak is tetszetősebb ez a haj.


Amúgy nekem pl. nem tetszik, mert én nem bírom a kopasz pasikat...nem tudom, hogy miért, de nem tetszik és valahogy undorodom tőle, hogy hozzáérjek, szerintem csúnya (nyilván attól még lehet értékes ember, pl. kopasz barátom van, de párkapcsolatot nem tudnék elképzelni, mert egyszerűen taszít) és nekem már ez is sok, ha a felnyírt részekre gondolok. Igazából nekem ennek a "lightosabb" verziója tetszik a legjobban, ami felül hosszabb, de még oldalt és alul is van haja, tehát ott sincsen full simára lenyírva. Szerintem ez tök jó, mert nem ilyen idióta kinézete van tőle a pasinak, nem is ilyen "tinis", de azért mégis divatos és én is szeretem, hogy picit hosszabb a haja, olyan "messy", picit rendezetlen hatást kelt, ami szerintem nagyon szexi és azt is szeretem, hogy bele lehet túrni.

2018. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik az ilyen haj. Én a hosszú hajú férfiakat szeretem. Nincs is jobb egy szép ápolt derékig vagy hátközépig érő hosszú hajnál.
2018. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#10 Biztos Győzike rokona. A nevében is benne van hogy more.
2018. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!