Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bámul egy fiú a...

Mit tegyek ha bámul egy fiú a suliban?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az, hogy a mögöttem levo pácban ül mindig, és folyton nézi a fenekemet amikor jelentés van, meg ha kicsit kilóg a hátam a ruha alól akkor is egyből odapillant. Azt szoktam csinálni hogy rárakom a kabátomat a székre hogy ne lássa a fenekemet. Régebben még le is fotózott, úgy próbálta csinálni hogy ne vegyem észre. Az is lehet hogy többször is csinálta csak nem láttam. Mit tegyek ilyen helyzetben? Bizonyítékok nincsen, és én meg félek tőle egy kicsit. Már instagramra sem merek nyilvánosan kitenni kepeket. 15/L

2018. márc. 25. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ez a fotozas tenyleg fura de lehet csak bekepzeled, am szokj hozza, hogy megneznek te is biztos megnezel olyan fiukat akik neked tetszenek.
2018. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Verj be neki egyet
2018. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%

Tiltsd le instán. Amúgy meg, ha tényleg nagyon zavar téged a dolog, akkor mondd meg neki, de jó keményen, hogyha mégegyszer a fenekedet bámulja, akkor ... (ide vmi jó szöveg hiányzik, amitől megijedhet).

Az már igaz, hogy mi fiúk megnézzük a jó nőket, de a fotózás már beteges, plusz eléggé tapasztalatlan lehet, ha ennyire nyilvánvalóan bámulja a hátsó feled.

2018. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd dicséretnek! Ha nem lenne szép formájú a feneked akkor biztosan nem nézegetné!
2018. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!